Kultowy zapach, elegancki i kobiecy, nie duszący i głęboki. Zabierzemy Cię w podróż ścieżkami wrzosów, morza i ziół. Zapach kojący zmysły. Perfumy ciepłe i niebanalne, zaliczane do grona TOP 10 woni stulecia. Ile kosztują i jak wyglądają? Co sprawia, że szaleją za nimi nie tylko, Kobiety? Przedstawiamy zapach uzależniający: Dune od Christiana Diora…

Zapach spodoba się zarówno młodszym jak i starszym Kobietom, jest tak uniwersalny, że ciężko znaleźć jego minusy. O niepowtarzalności tych perfum decyduje ciekawe połączenie nut serca:  piwonia i lak wonny, nut głowy: lilia i żarnowiec oraz nuty bazowe, czyli pałecznik chiński i ambra. Mieszanka, która kojarzy się ze słonecznym spacerem w wiszących ogrodach pełnym kwiatów, wśród których dominują wrzosy i lilie. Ale niech was nie zwiedzie dużo nut subtelnych! Dune to perfumy, które mają charakter i tę zagadkowość. Gdy zamykamy oczy Dune będzie elegancką, nowoczesną garsonką szytą na miarę! To jednym słowem ładne perfumy damskie.

Dune Dior to zapach letni, chociaż jest wiele kobiet, które używają go również w chłodniejszym czasie, nadaje się na spotkanie biznesowe, do pracy, jak również na romantyczną kolację we dwoje, zapach trochę przypomina Kingdom Alexandra McQueena. Perfumy reklamowane zawsze w towarzystwie piasku i fal oceanu i trochę w tym prawdy, że przypominają powiew nadmorskiego wiatru, kojarzony z ciszą, spokojem i ukojeniem, ale jednocześnie pełen zagadek i zmysłowy, jak palące słońce Maroko. Perfumy w kolorze koniakowym, zamknięte w dużej butelce o prostych kształtach.

Minusy?

Niektóre Kobitki piszą o średniej trwałości Dune oraz dość dużej buteleczce, która niezbyt nadaje się do torebki. Czy tak jest? Ciekawe, czy któraś z Was ma lub używała w przeszłości Dune i chciałaby podzielić się opiniami na temat jego trwałości?

Cena?

Za wodę toaletową Dune od Christiana Diora trzeba zapłacić ok. 285z/100ml, a mniejszy flakonik Dune kosztuje w granicach 150zł/30ml. Pamiętaj, że zanim się zdecydujesz idź do perfumerii i zapytaj o Dune, psiknij się nim, pochodź cały dzień, masz do tego prawo! Dune to taki zapach, którego NIE należy kupować w ciemno, bo można się sparzyć…