Mikołajki zbliżają się do nas wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się jaki prezent dla faceta wybrać? Krawat, kapcie? W naszej polskiej rzeczywistości nie stać nas na drogie prezenty, ale możemy wybrać perfumy dla faceta z których będzie bardzo zadowolony?

Jakie perfumy dla faceta na Mikołaja?

Specjaliści od męskich zapachów doradzają, że w tym sezonie warto postawić jak zwykle na klasykę! Oto zapachy dla mężczyzn, którymi powinnaś się zainteresować w te Mikołajki, ON na pewno się ucieszy:

VERSACE BLUE JEANS

perd

źródło: www.fragrantica.com

Pomimo bardzo znanej etykietki zapach Blue Jeans należy do niższej półki cenowej i prawdopodobnie nawet przy niższym budżecie będzie Cię na niego stać. Zapach jest słodko-pikantną kompozycją ze zdecydowaną nutką drzewno-owocową. W internecie dostaje dużo pozytywnych komentarzy, Kobiety piszą, że ich faceci są bardzo zadowoleni z zapachu, a i portfel nie cierpi tak jak w przypadku innych, markowych perfum! Cena ok. 100zł/100ml.

YSL M7

perfumy dla faceta

źródło: www.fragrantica.com

Zapach kuszący, męski, arcydzieło sztuki perfumeryjnej, seksowny i z dużą ilością feromonów! Obok faceta pachnącego M7 nie można przejść obojętnie. Kluczem do sukcesu tego zapachu jest wetiwer sprytnie połączony z drzewnym aromatem gwajku, a wszystko otoczone lekko słodkimi i pudrowymi nutami. Sami mężczyźni wypowiadają się o M7 bardzo pozytywnie ,,Feromonalnie genialny”, ,,Wspaniały i męski”, ,,Jestem od niego uzależniony!” – to tylko niektóre wpisy z internetowego forum o perfumach! Cena ok. 250zł/100ml

ARMANI MANIA

frag

źródło: www.fragrantica.com

Klasyczny, ale bardzo modny. Pasujący mężczyźnie w każdym wieku. Jego uniwersalność zapewnią takie składniki jak drzewo cedrowe, wetiwer, świeże soczyste owoce, ambra, piżmo. Zapach jest intrygujący, męski i dominujący, nie spodoba się raczej facetom z stylu metro, to zapach dla samca Alfa! Jeśli Twój mężczyzna jest młody i dynamiczny to Mania powinna się mu spodobać i to nawet bardzo! Perfumy dla faceta preferującego styl sportowej-elegancji. Cena ok.250zł/100ml.

A jakie perfumy dla faceta Ty dodałabyś do listy nudziary? Czy w tym roku Mikołaj zawita do drzwi Twojego faceta:)?