Lubisz czuć się kobieco i bardzo zmysłowo? Kręcą Cię delikatne połączenia woni? Co powiesz na romans piwonii z magnolią, jabłkiem, piżmem i ambrą? Tych perfum używa Kira Knightely i Cameron Diaz, zapach uwiedzie Cię subtelnością i słodkimi nutami…Oto perfumy z kryształem, czyli Bright Crystal od Versace. Zacznijmy od tego, czy pasuje wszystkim Kobietom?…

…zdecydowanie pasują, bo te ładne perfumy mają w sobie coś bardzo uniwersalnego i ponadprzeciętnego. Zapach polubią prawdopodobnie Kobiety 25+, zarówno Panie preferujące mocniejsze wonie, jak i Te, które zostają przy subtelnych, lekkich perfumach.

Co takiego mają w sobie Bright Crystal, że od lat uwodzą tak duże grono Polek? Kusi przepiękny, prosty flakon. Perfumy jak kryształ, bo zakrętka flakonika wygląda jak drogocenny, przezroczysty kamień szlachetny. Ale uwaga! Zakrętka jest dość duża, więc perfum Versace raczej nie zmieścisz w kopertówce.

Kolejną zaletą tych perfum jest ich trwałość. Perfumy Crystal Bright trzymają się długo i są wyczuwalne, ale tutaj znów uważaj, bo woń lubi raczej trzymać się blisko skóry i twoi rozmówcy go wyczują, ale już kilka rzędów dalej w kinie, czy teatrze woń nie jest wyczuwalna. W przypadku perfum Versace to Kobieta wychodzi na pierwszy plan, a dopiero za nią jej perfumy. To woń dla Księżniczki i jeśli tak się czujesz to jesteś w tym wyjątkowym gronie, która powinna mieć Bright Crystal.

Kiedy te damskie perfumy są najatrakcyjniejsze? Właśnie wiosną i wczesnym latem, gdy temperatura na zewnątrz ma od 20+ do 25+, perfumy robią się wtedy zaskakująco lekkie i seksowne, raczej nie proponujemy zakładać ich w zimie i na jesień, to wiosenno-letni zapach! Będzie świetnie pasował na popołudniowy spacer, czy randkę. Ale nie można Bright Crystal od Versace wrzucać do worka z perfumami typowo wieczorowymi, zapach jest tak uniwersalny, że świetnie nada się na perfumy dzienne, do biura, do pracy, a nawet na zakupy! Rzadko jedna, mała buteleczka może być używana w tylu celach!

Podsumowując, te wiosenne perfumy od Versace są przyjemne, słodkie, eleganckie, dzienne i seksowne. Za 30 ml zapłacisz ok. 170zł, za większą buteleczkę 50 ml wydasz około 270zł. Czy masz te perfumy? Co o nich myślisz?