Trwa casting na nowego bohatera, który może zyskać sławę skali Roberta Pattinsona! To wszystko przez magnetyczną książkę dla kobiet Pięćdziesiąt twarzy Greya...O rolę młodego multimilionera ze skłonnościami do ostrych gierek i ukrytą tajemnicą biją się największe ciacha Hollywood. Zobaczmy więc, kto jest brany pod uwagę? Komu Ty kibicujesz? Kto będzie nowym Christianem Greyem?

1. Ian Somerhalder

Oficjalnie w wywiadach wypowiada się, że marzy o roli Christiana Greya. Ian ma za sobą nie tylko rzeszę wiernych fanek, ale sama autorka książki Pięćdziesiąt twarzy Greya chętnie widziałaby Iana właśnie w roli Greya! W Pamiętnikach Wampirów też gra wyzwolonego wampira Damona, nie wstydzi się własnej seksualności i jest mega pociągający!

2. Matt Bomer

Fanki marzą o tym, żeby to jego zobaczyć w scenach łóżkowych z Anne. Sam Matt dziękuje swoim fankom za wsparcie, ale nie przyznaje oficjalnie, czy chciałby wcielić się w postać Christiana. Matt jest bardzo przekonujący na ekranie i ma piękne ciało. Co ciekawe, przyznaje, że przeczytał kilka razy książkę Pięćdziesiąt twarzy Greya!

3. Henry Cavill

Niektórzy krytycy mówią, że ma póki co największe szanse na rolę seksownego Greya, wiemy,  że przeszedł pierwsze etapy castingu, a jego menager często widywany jest w towarzystwie producentów filmu!

4. Stephen Amell

Piękne ciało i głęboki głos, jego kandydatura wypłynęła niedawno, jako nowy Christian Grey dałby sobie radę, Amell zyskuje bardzo dużą popularność wśród kobiet dzięki bijącemu rekordy popularności serialowi Arrow, gdzie Amell również gra multimilionera, ze skłonnościami do zabijania, nie seksu.

5. Ryan Gosling

Ryan to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, jego nazwisko jako przyszły Christian Grey pojawiło się, gdy mąż autorki książki w jednym z wywiadów przyznał, że Gosling jest mocno brany pod uwagę. Później, sama autorka zdementowała słowa męża, ale kto wie?

6. Garrett Hedlund

Oficjalnie wiadomo, że dostał się do ostatnich etapów castingowych. A głośno o tym nazwisku zrobiło się, gdy EL James (autorka książki Pięćdziesiąt twarzy Greya) napisała niewinnego tweeta, że zachwyca się urodą i charakterem Garretta. Ciekawe ile Ona będzie miała do powiedzenia przy wyborze? Podobno to właśnie głos Stephanie Mayer przesądził udział Pattinsona w Zmierzchu!

Który Twój?