Zastanawiałaś się kiedyś, czy można stworzyć buty, które wyglądają jak biżuteria? Gianluca Tamburini stworzył markę obuwniczą, która jest tak niepowtarzalna i ciekawa, że zasługuje na prezentację. Szukasz inspiracji, a znudziły Ci się przewidywalne kolekcje butów z sieciówek? 

Poznaj Conspiracy, czyli romans sztuki i kreatywności z męskim spojrzeniem na Kobiety. Te piękne buty zachwycają fakturą, kształtem i barwą, są noszone przez największe gwiazdy kina…

…i chociaż te piękne buty nie należą do najtańszych, to mogą zainspirować niejedną z Nas do tworzenia. Znamy wiele dziewczyn, które kupują zwykłe tzw. bazowe buty przez internet, a potem czarują, doszywają, doklejają, przerabiają…Będziesz miała pewność, że żadna inna Kobieta takich butów jak Ty mieć nie będzie, a chyba na tym Nam najbardziej zależy!

CONSPIRACY narodziła się z wielkiej pasji uwielbienia Kobiet niejakiego Gianlucki Tamburiniego. Sam mistrz twierdzi, że jego buty to biżuteria z wysokiej półki! Kreator uważa, że piękne buty powinny być wykonywane tylko z najlepszych włoskich skór, a klasykę łączy z aerodynamicznymi kształtami i nowoczesnymi technologiami. Z takiej wizji narodziły się modne buty XXI wieku, których ręcznie rzeźbiona podeszwa wykonana z aluminium wykorzystywanym w przemyśle lotniczym idzie w parze z nanotechnologią wykorzystywaną również przez F1. Brzmi nie z tej Ziemi? Takie są właśnie buty CONSPIRACY! A to wszystko wzbogacone o kamienie szlachetne, pióra, kryształy i unikalne wzory. Najpiękniejsze unikaty to:

Tarita

Paris

Maya

Beluga

Jak ozdobić buty w domu?

Będziesz potrzebowała tzw. butów bazowych. Jeśli robisz to pierwszy raz to najlepiej kup bardzo tanie, zwykłe czarne sandałki na obcasie na paseczku, albo wyciągnij jakieś stare z szafy. Sandałki mogą być ze skóry lub ze skóry ekologicznej (wyjdzie dużo taniej). Gdy masz już buty bazowe, teraz udaj się do pasmanterii. Tutaj wybór jest niesamowity! Od kremowych delikatnych perełek, przez kamyki szlachetne i ćwieki, aż po koronki. Przemyśl co chciałabyś osiągnąć, zrób projekt na papierze. Ćwieki i niektóre jety są wpinane, więc nie będziesz potrzebowała do nich kleju, ale perełek, czy kamieni szlachetnych nie możesz już wpiąć i musisz zaopatrzyć się w klej, najlepszym będzie Mod Podge, też dostaniesz go w drogerii i piękne buty gotowe!