Duże pierścionki z cyrkoniami lub innymi kolorowymi kamykami są pięknym dopełnieniem niejednej stylizacji, niektóre pierścionki są tak strojne, że nie trzeba zakładać dodatkowo żadnej biżuterii.

Jedna ze znanych, brytyjskich marek produkuje niesamowite okazy w rozsądnych cenach, olbrzymie oczka, fantazyjne wzornictwo, zarówno kobieta z pazurem jak i subtelna, nieśmiała babeczka znajdzie tutaj coś dla siebie, oto najpiękniejsze, błyszczące, w trzech odsłonach: pierścionek ACCESSORIZE:

Dla romantyczki:

Dobór iście z królewskiego dworu, pierścionki są duże, wysadzane kamykami imitującymi diamenty, znajdziemy tutaj dużo pudrowego różu, zresztą kwiat róży będzie popularnym wzorem na tego typu pierścionkach. Takie pierścionki spodobają się pewnie romantyczkom, które lubią pastelowe kolory i jaśniejszy róż na policzki. Oto ich ceny:

1. Pierścionek zdobiony czerwoną różą 40zł

2.Pierścień z łososiową różą i kremową stokrotką 30zł

3. Błyszczący motylek 60zł

4. Pierścionek z dużym pastelowym oczkiem 75zł

5. Obrączka z pastelowych stokrotek 40zł

6. Pierścionek bukiet róż 50zł

Dla lubiącej się wyróżniać:

Te pierścionki mają bardzo duże oczka i nie sposób od nich oderwać wzroku, jeśli lubisz się wyróżniać zakładaj dużą biżuterię, świetnie dopełni modowych stylizacji. Ile kosztują te cuda z dużymi oczkami? Oto ceny:

1. Pierścień z krwisto czerwonym oczkiem 60zł

2. Turkusowe oczko 75zł

3. Plastikowy szał 20zł

4. W renesansowym stylu 50zł

5. Lazurowe serce oceanu 15zł

6. Barokowy wzorzysty 60zł

Dla typu gwiazdy:

Jesteś typem gwiazdy? Lubisz stać w pierwszym szeregu i błyszczeć? Jeśli tak to taka biżuteria jest dla Ciebie stworzona! W tej odsłonie pierścienie migoczą, błyszczą i do tego mają piękne, niespotykane wzornictwo. Oto ich ceny:

1. Złota obręcz 50zł

2. W kształcie zwierzęcym 20zł

3. Niewinny króliczek 35zł

4. Bogato wysadzany pierścień 50zł

5. Błyszczące gałązki 75zł

6. Perełkowe serce 40zł

Spodobał Ci się jakiś pierścionek? Wszystkie cudowne możesz sobie sprawdzić na stronce internetowej brytyjskiej marki ACCESSORIZE pod adresem www.uk.accessorize.cok, taka biżuteria jest tania i bardzo praktyczna, możesz ją zakładać na każdą okazję, jedna pasuje do stylizacji dziennych, a inna do wieczorowych, także dalej na łupy!