Wiemy, wiemy, że to mężczyzna powinien w tajemnicy wybierać pierścionek zaręczynowy, ale dlaczego miałybyśmy nie podpowiedzieć swojemu przyszłemu mężowi w jakim sklepie najlepiej szukać pierścionka zaręczynowego?

Wybór pierścionków zaręczynowch jest tak wielki, że na pewno ciężko się na coś konkretnego zdecydować, dobrze więc, żebyś dobrze się przypatrzyła liniom i podpowiedziała Twojemu ukochanemu o jakim pierścionku marzysz…w końcu będziesz go później nosiła na swoim paluszku! Gdzie kupić piękny pierścionek zaręczynowy, ale również taki, który będzie świetnie prezentował się na ręce i długo przetrwa?

APART: Elegancja i pasja!

Najpiękniej błyszczą te z brylantem z Apartu, delikatne i subtelne opakowane w białe złoto. Taki pierścionek zaręczynowy jest bardzo uniwersalny i ponadczasowy, nigdy nie wyjdzie z mody, pierścionki zaczynają się od 800zł i wyglądają prześlicznie, im większy brylant tym droższy model, ale niesamowite i bardzo subtelne pierścionki zaręczynowe można nabyć w rozsądnych cenach. Ale kto by patrzył na ceny jeśli jest tak niesamowita okazja jak zaręczyny:)

KRUK: Złoty pierścionek na szczęście

W Kruku warto przyjrzeć się złotym pierścionkom zaręczynowym. Na każdy pierścionek jest gwarancja! Oczywiście białe złoto dominuje, ale oprócz białego złota z brylantami coraz modniejszym trendem znów staje się pierścionek złoty. Złote pierścionki miały już swe czasy świetności w latach 90., ale teraz znów wracają na palce przyszłych Panien Młodych, urzekają prostotą i pięknym kolorem złota. 

YES!!!

Trzecią propozycją nudzi@ry jest firma jubilerska Yes, która ma przepiękne, bardzo modne i nowoczesne pierścionki zaręczynowe, tutaj widzicie nowy teren na 2013 rok, czyli złoto połączone ze srebrem.

Piękne, nieprawdaż? Oprócz modeli bardzo klasycznych w internecie możecie znaleźć również pierścionki całkiem inne od klasycznych. Zobaczcie co udało nam się wykopać w internecie, na stronce internetowej jubiler-jubiler.pl znajdziecie prześliczne, charakterystyczne pierścionki zaręczynowe! Może będzie to dla Was jakaś mała podpowiedź:

Nudziara ma nadzieję, że wybierzecie coś fantastycznego, może przez przypadek trafił tutaj jakiś zagubiony młody mężczyzna, który teraz ma troszkę bardziej rozświetloną sprawę i stylowo i finansowo. Pamiętajcie, że trzeba podpytywać jaki styl chciałaby mieć Twoja Kobietka!