Niedawno na tapetę wzięłyśmy futrzane kamizelki bez rękawków, spotkały się z bardzo dobrym odbiorem. Dzisiaj prezentujemy ich siostrę bliźniaczkę, tylko z zupełnie innego materiału, czyli puchowe, pikowane kamizelki, które możesz założyć do wszystkiego.

Gwiazdy noszą je nawet do bardzo eleganckich sukienek na gale, ostatnio Joanna Horodyńska narzuciła kamizelkę pikowaną w stylu oversize na piękną, małą czarną i wyglądała bardzo seksownie!

Pikowane kamizelki bardzo dobrze noszą się z rurkami, będziesz wyglądała wtedy na sportowo. Możesz założyć ją do sweterka, koszuli z kołnierzykiem, T-shitra, a nawet do bluzek z cekinami. W Polsce królują czarne pikowane, kamizelki, niektóre z nich mają dopięty puchowy kołnierz, co nadaje im eleganckiego looku. Nie kupuj zbyt dopasowanej kamizelki, wybierz luźniejszą, możesz zdecydować się jak Joasia Horodyńska na zupełny oversize, to bardzo trendy w modzie tej zimy.

Ile to kosztuje?Gdzie to kupić?

Top Secret 99,99zł

New Look 330zł

New Look ok. 150zł

Pikowane kamizelki będą świetnie wyglądać zarówno na młodszych dziewczynach, jak i tych starszych. Co jest ich największą i niekwestionowaną zaletą? Są po prostu bardzo ciepłe i to typowo zimowy ciuch, a o te zimowe i modne zarazem dość trudno:)