Ale się porobiło! Natasza Urbańska próbowała już sił wszędzie, śpiewała, tańczyła, pisała (?), a nawet projektowała modę. I z jakim skutkiem?

Z marnym, no może oprócz jej kolekcji Muses, która jest kupowana przez inne celebrytki…Ale teraz powinna być zadowolona, bo piosenka Nataszy Ubrańskiej pt. Rolowanie bije rekordy popularności w internecie!

Natasza ubrana w seksowne, białe ciuszki, cała morka wije się w jakiejś łazience, liże umywalkę i moczy w niej włosy! Internet oszalał, a ludzie prześcigają się w memach o Nataszy i sugerują, że wszystko co związane z ,,pomysłami” na HIT to pomysł wiernego męża Janusza Józefowicza, który pilnuje kariery Nataszy.

natasza1

screen: youtube.com

Piosenka Nataszy Urbańskiej wzbudziła zainteresowanie nawet w świecie celebrytów, szeroko komentowała ją Karolina Korwin-Piotrowska, głos o ,,zabranie Nataszy Józkowi” zabrał nawet dziennikarz muzyczny i były juror Idola Robert Leszczyński.

piosenka Nataszy Urbańskiej

Urbańska, Józefowicz/KAPiF

Co takiego wyśpiewuje tam Natasza Ubrańska, że większość ludzi się z tego śmieje, a Janusz Józefowicz komentuje, że ,,Polacy nie potrafią docenić”?

Oto piosenka Nataszy Ubrańskiej w całej okazałości:

Wielki mi big deal

After czy before

Podniósł mi się flow

Face demolation

Weź mnie na dancefloor

Zrobię ci hardcore

Tamten to asshole

Zero temptation

Come on

W realu gubię się

Jestem królową z bajki

Grandmatka truje mnie

Dziany że ho ho

Oldschoolowy Joe

O co kaman no

Nie rób tragetion

Dziany że ho ho

Oldschoolowy Joe

O co kaman no

Nie rób tragetion

Chcę zresetować się

Chcę egzaltować się

Jestem królową z bajki

Grandmatka truje mnie

Rolowanie blanta

Na backstage’u

Zrobię Ci hardcore? Ten tekst może przez zupełny przypadek stać się tekstem roku 2014! Tekst piosenki Urbańskiej to próba połączenia polskiego z angielskim. Jaki miała zamiar piosenkarka? Czyżby obnażyć stałe bywalczynie dyskotek, które niejednemu robią hardcore?

Cóż, teksty ,,o co kaman”, czy ,,podniósł mi się flow” nie należą do najświeższych językowo…Kto doradzał prze tworzeniu tego kawałka? Nie wiadomo, bo Natasza nabrała wody w usta…

Co Ty myślisz o tej piosence? A może jednak Tobie się podoba?