W powietrzu, aż czuć jesień. Z dnia na dzień robi się coraz chłodniej i z cienkich kurteczek lepiej przerzucić się na pełne płaszcze z podpinką. Dziś nudzi@ra prezentuje trendy w modzie damskiej według Zary, która stawia na kroje a la męskie, z dużą ilością kraty, camelu i beżów. Zdecydowałabyś się na tak minimalistyczny, prosty płaszcz? Co do niego zakładać i czy eksponować talię paskiem?

Oto najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon, ciepłe płaszcze jesionki, które inspirowane są wielkimi wybiegami mody!

[dropcap_green] 1[/dropcap_green] Płaszcz w kolorze camelu

Jaki to kolor camelowy? To coś pomiędzy miodowym, a musztardowym, jest elegancki, spokojny i zrównoważony i bardzo popularny na ostatnim New York Fashion Week! Płaszcze w tym kolorze będą dobrze wyglądać do czarnych, lakierowanych półbutów.

płaszcze

Camelowy płaszcz/Mat.prasowe

płaszcze zara

camel2

Camelowe płaszcze mają proste szycie, minimalistyczny krój, nie są wcięte w talii, a la męski design. W tym sezonie moda na styl a la męski będzie widoczna nie tylko w płaszczach. Płaszcze jesionki z Zary są dwurzędowe, wszystkie mają dość duże kieszenie/klapy. Kolory musztardowe lubią jeans, a więc płaszcz będzie dobrze wyglądał do denimowych spodni w kostkę.

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Angielska Krata

Płaszcze jesienne w dużą i drobną kratę to drugi, ważny trend tej jesieni. Próżno szukać koloru kratki, który będzie najmodniejszy. Krata w różnych kolorach, rozmiarach i stylach będzie na topie.

peleryna

Płaszcz w kratę/Mat.prasowe Zara

krata1

krata2

krata3

Pamiętasz nieśmiertelny wzór na żakietach Chanel? On również wraca do łask w odcieniach czerni i bieli. Modne będą nie tylko typowe dwurzędowe płaszcze, ale również peleryna, pod którą można założyć ciepły sweter!

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Męski Świat i Peleryny

Dotarłyśmy do trzeciego trendu w modzie na jesionki, który już widać na Polskich ulicach, prosto krojone, długie, z paskiem, w kolorach od pastelowego po klasyczny czarny męskie szycia dla Kobiet.

meski

Płaszcz a la męski/Mat.prasowe Zara

meski1

meski2

meski3

Nie wszystkim prawdopodobnie taka moda przypadnie do gustu, ale surowy styl będzie obecny coraz częściej w modzie i przy dobrze dobranych butach (np. kozaki z obszernymi cholewkami podobne do tych jeździeckich) i torebki – sukces gwarantowany! W tym sezonie ma być modnie, ale i wygodnie…