Młody, bogaty, przystojny….Każda marzy o takim facecie. Ale co jeśli młody i przystojny zamienimy na podstarzały i nadal bogaty? Ile Kobiet umówiłoby się z kimś takim? Dzisiaj przedstawiamy trzech milionerów, którzy mają słabość do Kobiet i opinię playboyów!

Flavio Briatoreplayboy milioner, bohater niezliczonych skandalów obyczajowych, nawet prasa bulwarowa nie jest w stanie doliczyć się ilości jego byłych partnerek! Flavio to włoski milioner, który swojej gigantycznej fortuny dorobił się na franczyzie sklepów Benetton, zaczynał od zera jako średnio zdolny uczeń, syn pary nauczycieli w szkole podstawowej! Flavio dorobił się takiej fortuny, że kupił sobie nawet klub piłkarski! Lata mijały, a Flavio nie myślał o ustatkowaniu.

Jest znany ze słabości do młodych Kobiet, szczególnie modelek i miss. Owocem gorącego romansu z Heidi Klumm jest córka Leni. Kilka lat spotykał się z Naomi Campbell, która definitywnie zerwała twierdząc, że Flavio ma ją tylko do pokazywania się. Nasz podstarzały playboy spotykał się też z Mariah Carey i Elle MacPherson! Rok temu zadeklarował, że kończy z romansowaniem i ożenił się z Elizabeth Gregoriaci – gwiazdką telewizyjną, zobaczymy ile czasu wytrzyma…

Roberto Cavalii72-letni playboy milioner ma obecnie 20 letnią dziewczynę Linę Nilsen. Cavalii jest światowym guru mody, jego wzorzyste ubrania i piaskowe jeansy podbiły rynki całego świata, czyniąc go jednym z najzamożniejszych projektantów na świecie.

Roberto ma słabość do młodych i pięknych Kobiet, słynie z ciętego języka i zdarza mu się krytykować! Ten playboy milioner powiedział na łamach Vogue’a, że Kate Middleton jest za mało seksowna! Ma 5 dzieci z różnymi Kobietami!

Hugh Hefner twórca Playboya, właściciel wielomilionowej fortuny, kojarzony z reality show nagrywającym życie króliczków i jego samego w rezydencji, na którą wydał aż 50 milionów dolarów! Hugh miał nos do biznesu, chociaż pochodził ze średnio zamożnej rodziny nauczycielskiej w kilka lat udało mu się rozkręcić najsłynniejszy biznes Ameryki!

Hugh znany z niecodziennych praktyk mieszkania pod jednym dachem z młodymi modelkami, zwanymi króliczkami. W kilku seriach reality show przez rezydencję przeszło kilkanaście Kobiet. Podobno wszystkie związane z Hefem. Hefner ma 4 dzieci i obecnie jest mężem Crystal Harris, jednego z młodych króliczków Playboya!