Polskie gwiazdy i celebryci (?) zdecydowały się na akcję mającą na celu poprawę warunków czworonogów. Na nagraniu piosenki pt. ,,Dla zwierząt lepszy świat” pojawili się między innymi: Miss Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Majka Jeżowska, Candy Girl, Małgorzata Ostrowska, Aldona Orman, Ryszard Rembiszewski, czy Grażyna Wolszczak oraz…nazwiska, które kiedyś były w czołówkach gazet dzięki programom takim jak Idol, czym Mam Talent, ale ich kariera jakoś przygasła: Hania Stach, Klaudia Kulawik i Sławek Uniatowski.

Wśród wszystkich tych nazwisk nudzi@ra zwróciła uwagę na dwie dziewczyny o niesamowitych głosach, których kariery piosenkarek nie rozwinęły się póki co tak jakby chcieli tego widzowie. Ale kto wie, może to właśnie TEN przełom w karierze?

Hanie Stach

Hania Stach/KAPiF

Pierwszą z piosenkarek jest Hania Stach, która podbiła serca i Polaków i samego Wojewódzkiego, czy Cygana w programie Idol. Piękna i skromna Hania szła jak burza, aż tu nagle…decyzja o rezygnacji z Idola! Co było tego przyczyną? Obwiniano problemy zdrowotne, mówiono również, że młoda wokalistka nie umiała poradzić sobie z całym szumem medialnym wokół niej. Ona sama nie komentowała tych doniesień i po latach powraca! Właśnie nagrała piosenkę z Mezo pt. Na nowo:

Klaudia Kulawik

Klaudia Kulawik/KAPiF

Pojawiła się również Klaudia Kulawik, zwyciężczyni Mam Talent, która pokonała samego Kamila Bednarka. Złośliwi mówili, że Klaudia wygrała smutną historią, a nie występami. Po wygranej słuch o małej Klaudii zaginął, a teraz ciężko ją rozpoznać! To już nie dziecko, ale kobieta! Zobaczymy, czy doroślejsza wersja Klaudii Kulawiak zdziała więcej niż ta z Mam Talent!

polskie gwiazdy

Marcelina Zawadzka/Natalia Siwiec/KAPiF

Na nagraniu nie mogło zabraknąć również sławnych nazwisk, dzięki którym akcja pomocy zwierzakom może stać się bardziej popularna. Szczególnie dobrze dogadywały się Miss Marcelina Zawadzka i modelka Natalia Siwiec. Te dwie polskie gwiazdy (?) wybrały krótkie stylizacje, Marcelina postawiła na motyw zwierzęcy, a Natalia na biało-czarną sukienkę i brązowe, wiązane botkiNudzi@ra jest bardzo ciekawa, czy Panie faktycznie posiadają umiejętności wokalne!