Gwiazdy lat 90. i te trochę późniejsze, pamiętacie je? Słuch o nich zaginął...Wypromowały je programy rozrywkowe, reality show, czy Taniec z Gwiazdami, co robią teraz te polskie gwiazdy?…

Z cyklu ciekawostki o gwiazdach

MONIKA SEWIOŁŁO

To uczestniczka Pierwszej Edycji Big Brother. Pamiętacie ten program? Pierwszy w Polsce tego typu Reality Show. Monika Sewiołło, czyli blond sex bomba, wróżono jej wielką karierę w Polsce.  Była bardzo wyrazistą postacią, jej sceny prysznicowe były chętnie oglądane w telewizji. Program stworzył nowe, polskie gwiazdy. Niestety, po wyjściu z Big Brothera próbowała swoich sił zarówno w modelingu, jak i jak piosenkarka, nie mogła się przebić i ostatni raz widziana na salonach była trzy lata temu…

KASIA STANKIEWICZ

Piosenkarka z Działdowa, która zastąpiła bardzo znaną Anitę Lipnicką w zespole Varius Manxs. Kasię zauważył Robert Janson w popularnym wtedy programie Szansa na sukces. Odeszła z zespołu, gdy mówiło się o jej problemach zdrowotnych. Kasia wciąż zajmuje się muzyką, wydała płyty solo, nadal jest aktywna. W związku z Radosławem Łuką, mają syna Fryderyka, który ma obecnie 9 lat.

MONIKA KRAFT

Czyli polska Britney Spears, jej również wróżono karierę. Przez chwilę była na topie ze swoją piosenką Moje Skrzydła. Jej manager robił wszystko, aby kojarzono ją z amerykańską gwiazdą muzyki pop, nagrała nawet piosenkę z Bartkiem Wroną z Just 5, niestety, słuch o niej szybko zaginął. Natalia Gryczyńska (bo tak nazywa się naprawdę) dzisiaj ma 30 lat i  polskie gwiazdy jej nie interesują zapewne, już nie śpiewa…Pracuje i mieszka w Warszawie, jest asystentką sprzedaży i marketingu przy organizacji eventów.

IGA WYRWAŁ

Kaliszanka znana w Wielkiej Brytanii głównie z pokazywania swoich okazałych kształtów w magazynach dla Panów. Igę szybko dostrzegła jedna ze stacji telewizyjnych, wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, ale szybko odpadła. Później Iga niespodziewanie ogłosiła, że jest w ciąży w 2009 roku. Ojcem dziecka jest Martin Fausek pracujący dla BBC.  Po urodzeniu dziecka jeszcze kilka razy występowała na różnych imprezach, po czym słuch o niej zaginął.

ISIS GEE

Isis Gee, czyli Tamara Gołębowska, szczyt jej popularności to lata 2008 i 2009, wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, reprezentowała również nasz kraj na Eurowizji. Na jej oficjalnym profilu na Facebooku widzimy, że nadal jest związana z przemysłem muzycznym jako Tamara Gee w Seattle i współpracuje z wytwórnią Major Labels.

PATRYCJA WÓDZ

Zachwyciła swoim głosem i urodą samego Kubę Wojewódzkiego, Patrycja wystąpiła w popularnym w latach 90. programie muzycznym Idol i dostała się do ścisłej 10. Później odnosiła spore sukcesy w zespole Qeens. Nagle, ogłosiła, że odchodzi z zespołu (podobno problemy zdrowotne) i przeprowadziła się do Szczecina. Prowadzi nad morzem biznes.

BLOG 27

Ala Boratyn i Tola Szlagowska – dwie polskie gwiazdy z Blog 27, dwie dziewczynki, których piosenki grały wszystkie audycje radiowe. Ich drogi szybko się jednak rozeszły, obie pochodziły z dość zamożnych rodzin. Tola Szlagowska czasami pojawia się w towarzystwie Mariny.