Szminka, która podbiła moje serce w czerwcu! Przedstawiam Wam pomadkę z firmy MAC w odcieniu SNOB, którą miałam na ustach w czerwcowych ulubieńcach miesiąca. Kolor, konsystencja i ładne opakowanie to coś za co szczególnie chcę wyróżnić tę szminkę.

snob szminka

pink mac

Kolor

SNOB kwalifikuję zdecydowanie do rodziny pomadek różowych, ale już podbijających we fiolety, to tak jakby ktoś zmieszał klasyczny, pudrowy róż z odcieniem fiołkowym. Na moich ustach prezentuje się raczej na dobrze napigmentowany róż niż taki klasyczny różowo-fioletowy. Oglądając w internecie swatche SNOBA stwierdzam, że szminka dopasowuje się trochę do koloru ust, bo u różnych dziewczyn wygląda zaskakująco inaczej! Moje usta mają naturalnie dość ciemną pigmentację.

Wykończenie i trwałość

MAC proponuje nam kilka rodzajów wykończeń, w SNOBIE mamy do czynienia z satyną, który trzyma się długo na ustach, po aplikacji lekko wżera się w nie, zastyga i trzyma do 5-6 godzin, ciężko również pomadkę zetrzeć, zjeść z ust. Satynowe wykończenie, choć bardzo mu blisko do matu, ma jednak coś z kremowości, bo usta nie wysychają, nie podkreśla suchych skórek, nie wychodzi brzydko w ewentualne zagłębienia.

snob mac

różowe szminki mac

snob mac

Cena i gdzie kupić?

Na stronie firmowej MAC www.maccosmetics.pl szminka kosztuje 86zł, sprzedażą zajmuje się również Douglas, na stronce internetowej kolor jest dostępny, a gdy Douglas robi 20% off to pomadkę można dostać zdecydowanie taniej. Niestety, zauważyłam, że przy promocjach szminka szybko znika z magazynów i produkt jest często po kilku godzinach już niedostępny.

Zakupię ponownie?

SNOBA dostałam od Siostry, używam jej regularnie i zapewne tak, zakupię ponownie, bo szybko przyzwyczajam się do kolorów, a to taki odcień różu, którego długo poszukiwałam. O szmince mówię w filmie tutaj: