Kochani Moi! Dziś pozwolę sobie po raz pierwszy wykorzystać odrobinę tę moją internetową, małą sławę, aby KOMUŚ pomóc.

Choroba to podstępny złoczyńca, taki, który rani w białych rękawiczkach, czasem nie zdajemy sobie sprawy jak niedaleko naszych czterech kątów ktoś cierpi, wiem coś o tym, bo moja Mama choruje.

Dowiedziałam się niedawno, że w Wołowie mieszka wyjątkowa osóbka i to na dodatek taka, która ma tak samo na imię jak moja Siostra ukochana! Magda to piękne imię. Niestety, los nie oszczędza tej Madzi. Podstępny złoczyńca – nowotwór, a dokładniej mięsak Ewinga zabiera szczęśliwe dzieciństwo. Po wpisach na blogu jej Mamy tutaj wiem, że Madzia jest bardzo silna! 

Dziewczynka kocha wszystkie zwierzęta i słyszałam, że w ciężkich chwilach to właśnie miłość do zwierząt pomaga Jej przetrwać. Ostatnio przechodzi bardzo ciężkie chwile i jeden chochlik z Uniwersytetu Medycznego podpowiedział mi, że kartki ze zwierzętami, może jakiś zawierzak-pluszak uszczęśliwiłyby tę małą wielbicielkę zwierząt!

Zostawiam Wam adres Madzi:

Madzia Nalepa, ul. Kościuszki 21, 56-100 Wołów

Pamiętajcie, że dla nas to jeden mały uczynek, a dla kogoś ogromne wsparcie, sama zabieram się za pisanie kartki dla Madzi!

nudziara@

madzia