My Kobiety kochamy modne ubrania, plotki i oczywiście święty spokój, ale w naszej torebce powinnyśmy zwrócić uwagę na rzecz bardzo ważną: portfel lub portmonetkę. Dlaczego ten gadżet jest taki potrzebny i czy istnieje moda na portfele?

Portfel lub portmonetka jest to ważny gadżet, bo wyciągamy go za każdym razem gdy chcemy zapłacić, a więc widzą go praktycznie wszyscy. Jeśli Twój portfel jest stary, rozklekotany, albo już nie modny to lepiej wyrzuć go gdzie pieprz rośnie i zainwestuj w modne tej jesieni, kolorowe, które dostaniesz w wielu sieciówkach.

Portfelik pastelowy!

Za wzór kobiet, które ukochały ten gadżet mogą uchodzić Paryżanki, które wyjątkowo dbają o swoje portfele. Ma być ,,na bogato”, portfel przeciętnej Paryżanki przyozdobiony jest jakimś świecidełkiem, albo inną dekoracją. Kobiety z tamtych rejonów lubią motywy wężowe i krokodyle, chociaż ostatnio promuje się portfele w kolorach pastelowych! Modne są zarówno podłużne i obszerne produkty, które pomieszczą dużo kart rabatowych, drobne pieniążki i te grubsze, ale do łask wracają również bardziej kwadratowe, małe modne w Polsce w latach 90.

Modna na pastele dotarła do nas z Wielkiej Brytanii i widać ją zarówno w trendach obuwniczych, jak i modnych ubraniach, ale żeby mój portfel był w kolorze łososiowym, czy pudrowego różu? A czemu nie! Kolory pastelowe wyglądają nie tylko nowocześnie, ale również bardzo estetycznie.

RÓŻ I JUŻ moda na cukierkowy róż szaleje, różowe niekoniecznie będą pasowały tylko słodkim blondynkom, jeśli masz jeden różowy gadżet może to zostać odebrane, że masz duży dystans do siebie i duszę romantyczki!

portfel

 Portfel damski różowy/Nucelle/Pandzior.pl

po

Blado różowy długi z serduszkami/Nucelle/Pandzior.pl

po1

Koralowy damski/Nucelle/Pandzior.pl

PERŁOWE INSPIRACJE – jeśli nie jesteś przekonana na różu, drugim ważnym trendem w modzie na te gadżety jest kolor perłowy i srebrny, złoty. Produkty tego typu często połyskują lub wyglądają jakby były pikowane. Taki portfelik będzie pasował każdej Kobiecie glamour!

portmonetka

Pąsowy /Nucelle/Pandzior.pl

portfel damski

Nucelle/Pandzior.pl

portfel

Nucelle/Pandzior.pl

Pamiętaj, że ON jest Twoją wizytówką. W tym sezonie dobrze sprzedają się oczywiście ze skóry w motywy krokodyle i wężowe. Jaki Ty masz portfel?