Nudzi@ra już niejedonokrotnie chwaliła lub ganiła urody i stylizacje młodych prezenterek, często na łamach naszych artykułów pojawiają się takie nazwiska jak Rusin, czy Szulim. Ale tym razem będzie o Kobiecie, która zdaje się podpisała pakt z diabłem, bo czas jakby o niej zapomniał…Grażyna Torbicka!

Grażyna Torbicka należy to tego rzadkiego gatunku Kobiet, które nie muszą  robić wokół siebie szumu, czy zamieszania, żeby zostać dostrzeżoną i tak było również tym razem. Pani Grażyna zawitała na warszawskie wręczenie ,,Paszportów Polityki” i prezentowała się tam dużo lepiej niż wiele młodszych ,,gwiazd”!

prezenterka

Grażyna Torbicka wygląda super! fot. KAPiF

To zasługa sukienki?

Bezspornie prezenterka trafiła w dziesiątkę ze swoją stylizacją. Piękna, idealnie skrojona czarna sukienka, niby skromna, ale wyeksponowała wszystkie atuty Torbickiej, czyli figurę i smukłe ramiona, podkreśliła również talię i plecy. Niewiele Kobiet w jej wieku odważyłoby się założyć taki przód, już nie mówiąc i tyle sukienki! Zauważ, że sukienka Grażyny Torbickiej charakteryzuje się syrenowatym dołem i piękną baskinką z tyłu, która ma powodować dodatkowy efekt wysmuklenia sylwetki!

Grażyna Torbicka

Prezentuje się lepiej niż 30latka! fot.KAPiF

Bez kontrowersji?

Prezenterka żyje w związku małżeńskim ze znanym na całą Warszawę lekarzem Adamem Torbickim, który chciał zostać muzykiem, ale dostał się na medycynę i wybrał kariologię. Mąż Torbickiej uratował już wielu ludzi i ma opinię ponadprzeciętnego lekarza! Małżeństwo nie wywołuje od lat żadnych skandali i kontrowersji, nie można spotkać ich nazwisk na portalach społecznościowych. Nie mają dzieci i chyba to jedyny powód do spekulacji i dyskusji. Sama Torbicka nigdy nie wypowiedziała się na ten temat, zawsze w wywiadach podkreśla, że ,,jest bardzo szczęśliwa”. A chyba w życiu o to chodzi…

torbickaŁadna? Fot. KAPiF

Miłość…

Grażyna i Adam często spotykani są na wspólnych spacerach, zawsze za rękę lub objęci, nawet na oficjalnych uroczystościach nie skąpią sobie miłych, romantycznych gestów. A więc i bez dzieci można stworzyć świetną, kochającą się rodzinę!

Praca?

Prezentera nadal współpracuje z Telewizją Polską, zdarza jej się często prowadzić przeróżne (najczęściej ekskluzywne) gale na których prezentuje się znakomicie. Nudziara życzy sukcesów!