W telewizjach przetasowania, w jesiennych ramówkach pojawi się dużo nowych twarzy, kilku aktorów teatralnych, ludzi kultury i sztuki, ale nie zabraknie też dobrze znanych twarzy, młodych, przebojowych i bardzo sławnych. Dzisiaj bierzemy focus na dwie śliczne prezenterki Polsatu i zastanowimy się, która wygląda lepiej? A może obydwu nie można odmówić i talentu i uroku?

Jak zaczynały?

Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz, te dwa gorące nazwiska to twarze Polsatu. Zupełnie inne typy urody, jak ogień i woda, wielokrotnie słychać było w kuluarach o rywalizacji obu Pań. Paulinę Sykut znamy między innymi z ,,Jak oni śpiewają”, prognozy pogody i współprowadzenia Must Be The Music. Agnieszka Popielewicz z kolei zajmowała się bardziej tematami modowymi, współprowadziła ,,Się kręci” na Polsacie, wcześniej brała udział w konkursach Miss, zdarzyło jej się nawet reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Tourism International w Chinach! Przygoda Agnieszki z kamerą rozpoczęła się od konkursu Oriflame (gdzie startowała razem ze swoją mamą), została twarzą marki na rok! A więc nawet drogi do kariery obu Pań były różne!

prezenterki polsatu

Paulina Sykut-Jeżyna/Sopot Top of the Tops Festival/KAPiF

Jakie one są?

Obie Panie są po studiach. Agnieszka jest absolwentką Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim a pochodzi z Katowic, natomiast Paulina jest po Dziennikarstwie i Kulturoznawstwie, urodziła się w Puławach. Paulina jest 4 lata starsza od Agnieszki (l.28), obie prezenterki Polsatu są już mężatkami, Agnieszka niedawno urodziła córeczkę Martę, Paulina z kolei podkreśla, iż nie będzie kierowała się modą na baby boom w szołbiznesie i na dziecko zdecyduje się, gdy przyjdzie odpowiedni czas. Obie prezenterki Polsatu są również bardzo pracowite i ambitne, Agnieszka już 3 tygodnie po porodzie wróciła do pracy! Paulina również nie próżnuje i nudziarze wydaje się, że Paulina chyba intensywnie ćwiczy, bo zdecydowanie poprawiła jej się sylwetka!

prezenterki polsatu

Agnieszka Popielewicz/Top of the Tops Festival/KAPiF

Która prezenterka Polsatu podoba Ci się bardziej? Nudzi@rze trudno jest wybrać, bo obie Panie wydają się bardzo sympatyczne, chociaż Paulina Sykut chyba jest bardziej otwarta, co często pokazuje w Must Be The Music, gdzie nie trzyma się na dystans do uczestników, czy ich rodzin, śpiewa z nimi, przytula się, śmieje. Gratulujemy temperamentu pięknej Paulinie!