Było jak w bajce, On idealny i taki kochany, a tu nagle, po ślubie zmienia się! Jeśli masz problemy w małżeństwie musisz działaś, bo nikt za Ciebie tego nie zrobi! Oto Kobiece porady:

Aż 40% Kobiet w Polsce anonimowo przyznaje się do tego, że inaczej wyobrażało sobie małżeństwo, że partner nagle się zmienił! Czym spowodowana może być zmiana narzeczonego? Dlaczego mężczyźni tak się zmieniają?

1. Codzienność. Nie bronimy tutaj facetów, ale miej świadomość, że po ślubie zmienia się tryb życia (o ile wcześniej nie mieszkaliście ze sobą jak małżeństwo). Trzeba kupić papier toaletowy, zapłacić za gaz, a i na nową bluzkę dla żony musi wystarczyć. Mężczyźnie włącza się kalkulator w głowie, myśli, kombinuje jakby tu zarobić, utrzymać rodzinę, zapewnić byt. To często zmienia faceta, jest bardziej wycofany, czasem przygnieciony tym wszystkim i stąd problemy w małżeństwie gotowe!
2. Mamusia wie najlepiej! Wiele z Nas uskarża się na problemy z teściową, że po ślubie nie może wyzbyć się mentalnego lokatora – teściowej i faktycznie jest tak, że mamusia może zatruwać Wam życie. Mężczyzna stoi między młotem, a kowadłem – z jednej strony nie chce urazić Ciebie, a z drugiej swojej matki, to powoduje niepotrzebne spięcia między Wami i problemy w małżeństwie!

 

Problemy z teściową deklaruje, aż 60% młodych Polek!

3. Brak dopasowania. Nie mieszkałaś ze swoim Ukochanym przed ślubem, nagle cudowne randki zmieniają się w porozrzucane po domu skarpety, niedopitą herbatę zostawianą na blacie w kuchni, czy oplute lustro w łazience po porannym szczotkowaniu zębów? Takie sytuacje to norma! Kłótnia gwarantowana i problemy w małżeństwie również. Macie ok. roku na tzw. dotarcie się, po tym czasie powinno być tylko lepiej!

 

Randkujemy z ideałem, więc dlaczego On ta zmienia się czasem po ślubie?

4. Głębsze problemy w małżeństwie. Jeśli Twój mąż zaczął nadużywać alkoholu, przeżywać kryzys wieku średniego, zdradzać Cię – to znaczy, że Wasze małżeństwo przeżywa głęboki kryzys i powinnaś skontaktować się ze specjalistami.

A jakie Ty przeżywasz problemy w małżeństwie? Te o których pisałyśmy są naturalne dla młodych małżeństw i powinny szybko minąć, najważniejsza w małżeństwie jest SIŁA KOMPROMISU!