Masz ochotę na niezłe ciacho? Który z tych panów podoba Ci się najbardziej? Z którym poszłabyś na randkę? 3 fantastycznych aktorów, Ci przystojni aktorzy mają to ,,coś”, które kusi miliony kobiet na całym świecie!

Lubisz bardziej męski typ urody, czy pociąga Cię raczej anielska buzia? Nudziara przygotowała dla Ciebie na dziś trzech panów uchodzących za bożyszcza Kobiet za granicą.

 

Męski Eric

Eric Bana to australijskie ciacho podbiło serca Amerykanek! Eric ma bardzo męski typ urody, ciemne oprawy oczu i przeszywające spojrzenie. Lubi nosić dwudniowy zarost i ma zawsze lekko falowane, starannie przycięte włosy.

przystojny facet

Eric Bana/ fot. David Shankbone

Czyżby wszyscy Australijczycy byli tak przystojni? Eric Bana grał w wielu filmach, ale my Kobiety pamiętamy go z roli walecznego i dobrze zbudowanego Hektora w filmie Troja. Przed wielką sławą Eric pracował w myjni samochodowej! Ten przystojny aktor już kilkukrotnie nominowany był do roli najseksowniejszego mężczyzny na Ziemi!

Uroczy Henry

Z francuskim paszportem uśmiecha się do nas niedoszły Christian Grey, czyli Henry Cavill. Tak, tak to właśnie ON był najczęściej typowanym facetem do roli w filmie 50 twarzy Greya, niestety rolę dostał kto inny, a Henry grał sobie nadal w Tudorach!

przystojni faceci

Henry Cavill/ fot. David Shankbone

Jest szatynem z lekko kręconymi włosami, ma 1,85 i dobrze zarysowaną linię szczęki z czego podobno słynie w Hollywood. To ciacho lubi gry wideo, superbohaterów (zagrał Supermena), odwiedza często Egipt i kocha języki obce. Henry miał również zagrać Edwarda Cullena w Zmierzchu, ale ostatecznie zdecydowano się na Pattinsona!

Po prostu Ashton

Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać, Ashton Kutcher w Hollywood osiągnął już wszystko mimo młodego wieku. Jest wysoki, dobrze zbudowany i podobno potrafi oczarować kobietę ,,niezłą gadką”. Jego czarowi uległa sama Demi Moore, z którą tworzyli związek dobre kilka lat, potem Ashton Demie zostawił i związał się z Millą Kunis (w podobnym do niego wieku)

ashton

Ashton Kutcher/ fot. David Shankbone

Znajduje się na wielu listach ,,najbardziej wpływowych”, ,,najprzystojniejszych” facetów w USA. Obecnie zajmuje się produkcją filmów.

[gfpoll id=”6″ width=”500″ height=”400″ legend=”none”]

 

Ach, tacy przystojni faceci mogą zakręcić w głowie…