Przejmują coraz więcej ról swoich amerykańskich kolegów, uwodzicielscy,zabawni, często z blond lokami i wyluzowanym stylem, typowi australijscy surferzy! Kto w ścisłej czołówce? Oto ciacha z Australii…

SIMON BAKER

ZNANY Z: Serialu Mentalista, który od 2008 roku bije rekordy popularności w Stanach i Europie. Simon jako rządny zemsty i współpracujący z policją mentalista Patrick Jane.

SEXY, BO: Ma burzę blond włosów, lazurowe oczy i czarujący uśmiech. Oglądałaś Diabeł ubiera się u Prady? Simon perfekcyjnie zagrał uwodziciela głównej bohaterki. Jest dobrze zbudowany i ma poczucie humoru!

STAN CYWILNY: Żonaty z Rebbecą Rig, mają trójkę dzieci

 ALEX O’LOUGHLIN

ZNANY Z: Serialu Moonlight, gdzie wciela się w postać Micka St. Johna prywatnego detektywa i wampira!

SEXY, BO: Ten przystojny aktor z Australii ma w swojej urodzie coś niepokojącego i uwodzicielskiego jednocześnie, w ogóle zauważyłyśmy, że przystojni aktorzy z Australii mają to coś, czego nie da się opisać, ale każda Kobitka wie o co chodzi. Alex to stu procentowy gentleman, umie tańczyć i podobno jest bardzo szarmancki!

STAN CYWILNY: Singiel

JULIAN MCMAHON

ZNANY Z: Syn skandalisty i byłego premiera Sir Williama McMahona, Julian na ekranie wciela się w postać Dr. Christiana Troya w Nip/Truck

SEXY, BO: W serialu pokazuje niezłe ciało, często nieprzyodziane! Jest bardzo dobrze zbudowany, ma oliwkową karnację i jak większość seksownych aktorów australijskich ma blond włosy (ciemniejsze od kolegów). Ma również opinię amanta na ekranie i poza nim, taki bad boy Australii i najprzystojniejsi aktorzy również mu zazdroszczą!

STAN CYWILNY: spotyka się z modelką Kelly Paniaguą, ale często widywany w towarzystwie innych Kobiet!

HUGH JACKMAN

ZNANY Z: Wielu filmów, a szczególnie X-MAN Wolverine, nominowany wielokrotnie w kategorii najprzystojniejszy aktor na Ziemi

SEXY, BO: To mega męski facet, z niesamowitym spojrzeniem, pełen spokoju, chyba większość poszłaby z nim na randkę! W kategorii przystojni aktorzy z Australii zajmuje czołowe miejsce!

STAN CYWILNY: Żonaty z Debborą Lee-Furness, mają dwójkę adoptowanych dzieci

ERIC BANA

ZNANY Z: Mnóstwa filmów, np. Star Treck, czy Sparta

SEXY, BO: Na ekranie potrafi być kameleonem i przystojni aktorzy z Australii zazdroszczą mu na pewno talentu, dostaje ciągle propozycje z USA. Kobiety uwodzi ciemnymi oprawami (włosy, oczy, brwi), swój typ urody podkreśla czarnymi ubraniami, ten facet jest HOT!

STAN CYWILNY: Żonaty z Rebecą Gleeson, mają syna i córkę.

Który sexy aktor podoba Ci się najbardziej?