Kolejna, ekscytująca Must Be The Music trwa w najlepsze! Nudziara ma czasem wrażenie, że to jedyny program muzyczny w naszym kraju, który faktycznie promuje muzykę, a nie tylko jurorów!

Ale dzisiaj zapominamy o uczestnikach, konkursie i reszcie atrakcji związanych z Must Be The Music, a skupiamy się na przystojnych facetach! Czy w programie są jacyś przystojni faceci? Który podoba CI się najbardziej?

Już od pierwszej edycji tego muzycznego programu możemy obserwować trzech stałych gości, dwóch z nich jest członkami sekcji jury, a jeden to pan prowadzący. Którego wybrałabyś Ty? Maciej Rock, Wojtek Łozo Łozowski, czy może Adam Sztaba? Kim są i jakie mają typy urody? Zaczynamy nasz dzisiejszy ranking!!!

ADAM SZTABA

Wszech utalentowany dyrygent z Koszalina, tworzy muzykę, komponuje, aranżuje, jest również producentem muzycznym. Sztaba pracował już przy Idolu, pierwszym muzyczny programie na Polsacie, później przy Tańcu z Gwiazdami na TVN. Sztaba niedawno wziął ślub z córką Katarzyny Grocholi, gazety jednak aż huczą od plotek, że po 3 miesiącach od ślubu para nie może się dogadać. Adam podobno wyprowadził się od Doroty! Ile w tym prawdy, nie wiadomo… Jedno jest pewne – Adam to zabiegany facet! Może się podobać Kobietom, mimo, że nie jest wysoki. Ma męskie rysy twarzy, umie się dobrze ubrać i świetnie wysłowić!

3

Adam Sztaba/KAPiF

WOJTEK  ŁOZO

Lider zespołu muzycznego Afromental, który wyróżnia się na polskiej scenie muzycznej ciekawym brzemieniem i właśnie charyzmatycznym wokalistą. Łozo był związany z Mariną Łuczenko, ale teraz jest singlem! To przedstawiciel młodszego pokolenia. Lubi dobrą zabawę i kontrowersyjne stroje. W programie dał się poznać jako ciepły i znający się na muzyce wokalista. Poza tym to niezłe ciacho! Przystojni faceci są jednak z MBTM?

2

Wojtek Łozowski/KAPiF

MACIEK  ROCK

Od wielu lat prowadzący Polsatu, występuje również w reklamach jednej z sieci komórkowych. Maciek ma 35 lat i z telewizją jest związany od dziecka, mimo, że nie ma wykształcenia stricte dziennikarskiego. To bez wątpienia przystojny facet, kosmicznie ubrany i bardzo dobry prowadzący. Czyżby zupełnie zastąpił Krzysztofa Ibisza na Polsacie?

1

Maciek Rock/KAPiF

Przystojni faceci według Ciebie?