Z cyklu przystojni mężczyźni, prezentujemy seksownych amerykańskich facetów, którzy zrobili kariery w modelingu! To typowe ciacha! Ci przystojni mężczyźni mają różne korzenie od włoskich po południowo-afrykańskie, stąd takie różnice w wyglądzie…Na początek udanego, zimowego tygodnia przystojni mężczyźni z wybiegów mody:

 W kategorii mężczyźni przystojni ten Pan plasuje się również na wysokiej pozycji, idealne ciało, opalony kolor skóry i umięśnione ramiona. Oto Will Grant, debiutant wiosny 2012. Will lubi ostrą jazdę na swoim rowerze, to mistrz zawodów międzynarodowych BMX i bohater wielu blogów kobiecych! Ten przystojny facet ma 27 lat i jest singlem.

Przystojny mężczyzna to ulubieniec Amerykanek: Philip Fusco, model bielizny męskiej, który pracował dla wielkich domów mody takich jak Andrew Christian, Boss, czy Prada. Philip ma włoskie korzenie stąd taka orientalna, mało amerykańska uroda. Ciemne oprawy oczu, bardzo kuszące spojrzenie i to ciało! Co ciekawe, Phil jest na co dzień bardzo nieśmiałym chłopakiem! Ale na sesjach zamienia się w diabełka i na zdjęciach widać efekty…

Kolejny przystojniak to Jay Sparks, chłopak ze wsi, który robi karierę w wielkim świecie mody! Pochodzi ze stanu Michigan i kocha polować oraz łowić ryby, nigdy nie zapomina o swoich rodzinnych stronach. Ten przystojny facet ma dopiero 25 lat, a już dwa razy chodzi po wielkich wybiegach mody w Nowym Yorku. Lubimy taki typ urody, brunet o oliwkowej karnacji i bardzo uwodzicielskim spojrzeniu…

Nasz cykl pt. przystojni mężczyźni będzie trwał bardzo długo i będziemy tutaj prezentowały sylwetki fajnych, wysportowanych i seksownych facetów. Można się zrelaksować i pooglądać, przecież to nie grzech:) Ciekawe, z którym z naszych trzech dzisiejszych kandydatów umówiłabyś się na randkę?