Żeby jakoś umilić Wam ten ciężki początek tygodnia przez chwile zapominamy o modzie i trendach i prezentujemy RANKING najseksowniejszych piłkarzy…Czy znalazł się tutaj jakiś Polak?Oto przystojni piłkarze Nudzi@ry:

David Beckham – któż jak nie On powinien otwierać czołówkę zatytułowaną przystojni piłkarze. Wysoki, dobrze zbudowany, blond włosy i piwne oczy. Ten seksowny piłkarz zna się na modzie, ba! zbudował imperium modowo-kosmetyczne. A co najważniejsze wierny jednej kobiecie przez 16 lat! Ideał?

Gerard Pique – ten przystojny piłkarz jest najwyżej w hiszpańskich rankingach, zagraża mu tylko Iker Casillas. Gerard ma lazurowo niebieskie oczy, starannie wymodelowane włosy i jest wysoki. Atutem są również bardzo namiętne usta. Ależ ta Shakira ma szczęście!

Cesc Fabregas – czyżby przystojni piłkarze z Hiszpanii wiedli prym? Francesc Fabregas ma bardzo męskie rysy twarzy, brązowe oczy i trzydniowy zarost, jeśli dodać do tego jego fenomenalną grę na boisku znów mamy ideał. Podobno Cesc uwielbia jeść słodkości i lubi filmy Disneya, to dobry materiał na tatusia!

Yoann Guorcuff drugi Zidane, Francuz, który wręcz magnetyzuje urodą. Ciemne oprawy oczu i długaśne rzęsy. Joann chodził nawet po wybiegach mody! Joann lubi ściągać koszulkę na boisku i Kobiety mają co podziwiać…Jak dla Nas to number 1!

Roque Santa-Cruz – Przystojni piłkarze według Polek, to raczej Ci z ciemną karnacją, ten napastnik Manchaster City ma wszystko czego potrzeba, żeby być okrzykniętym bożyszczem Kobiet – zadbany, magnetyzujący i do tego z dużym poczuciem humoru!

Marco Boriello – niegrzeczny chłopiec z Milanu, Marco lubi ostro imprezować, nie ukrywa, że dobrze czuje się w towarzystwie pięknych Kobiet. Ma 1,83, ciemną karnację i to spojrzenie! My Kobiety lubimy typ bad boy!

Iker Casillas – przystojni piłkarze to z reguły świetni piłkarze i tak jest w przypadku Ikera. Ten Hiszpański bramkarz rozkochał w sobie niejedną fankę. Co on w sobie ma? F&Ls ma mieszane uczucia, ale to WASZ wybór, więc Iker jest wysoko w rankingu!

Kogo dodajemy do listy przystojni piłkarze, może jakiś Polak?