W dzieciństwie chował się w domu przed rówieśnikami, miał kompleksy i problemy w szkole, ale fascynował go Szekspir i w wieku 16 lat z brzydkiego kaczątka zaczął wyrastać mężczyzna uważany, za jednego z najgorętszych na Ziemi!

Oto przystojniak z pasją, czyli Henry Cavill, ten któremu o włos udało się dostać rolę Edwarda Cullena w kultowej sadze Zmierzch, ostatecznie zwyciężył Pattinson. Czy szkoda? Pewnie nie, bo o tym przystojniaku jeszcze nie raz usłyszymy! Odkąd wcielił się w Supermana i pokazał nie tylko talent, ale i piękne ciało Kobiety oszalały, musimy przyznać, że i nam coraz bardziej podoba się ten przystojny aktor z Wielkiej Brytanii

Henry ma boskie ciało! To facet wysoki, ma 1.85m wzrostu, lekki zarost, bujną, bardzo zadbaną fryzurę i ciemniejszą karnację. Wrażenie robią przede wszystkim niebiesko-lazurowe oczy i śliczny uśmiech, zawadiacki i bardzo męski! Ma urodę amanta i za takiego w Hollywood uchodzi. Mało tego, Henry Cavill interesuje się egiptologią, uczy się kilku języków! I jak go nie uwielbiać? Faktycznie, ma zamiłowanie do pięknych Kobiet, znajomi przyznają, że to facet szczery i otwarty, nigdy nie odmawia pomocy, ma duże poczucie humoru i nie jest zapatrzony w siebie, czy zadufany!

W Hollywood mówi się, że nad Cavillem wisi klątwa odkąd koło nosa przeszły mu dwie ogromne role! Miał zostać nowym Jamesem Bondem, ale pod koniec zdecydowano się na Daniela Craiga z racji wieku, a potem autorka Zmierzchu naciskała, żeby to właśnie ten przystojniak zagrał Edwarda Cullena, ale i tym razem Pattinson zgarnął mu rolę życia sprzed nosa. Karta się odmieniła, gdy nasz przystojniak dostał rolę w superprodukcji ‚The Tudors’ oraz ‚Supermam’. Oby dobra passa trwała!

Czy wiesz, że Henry Cavill urodził się na granicy między Wielką Brytanią i Francją i dzięki temu potrafi mówić i Angielskim i Francuskim, interesuje się piłką nożną, a razem z bratem oficjalnie przyznają, że robią sobie maratony gier video!

Nudzi@ra widziałyby go jako nowy Christian Grey!