W kąciku nudziary pora na kolejne ciacho dla Kobiet! Tym razem wybór padł na amerykańskiego aktora filmowego i serialowego Chacea Crawforda! Ten przystojny aktor wypłynął dzięki bardzo popularnemu serialowi ,,The Gossip Girl” (Plotkara), ale jego czas dopiero nadchodzi, bo ten seksowny facet ma apetyt na sławę, niewinny look i kilka milionów na koncie!

Miał zostać lekarzem…

Chace Crawford urodził się w Texasie, jego tata jest dermatologiem, a mama nauczycielką. Przez całe liceum myślał nad karierą lekarza na pobliskim uniwersytecie, ale w trzeciej klasie liceum przystąpił do testu osobowości, w którym zdecydowanie wyszło, że nadaje się do pracy w mediach i na scenie, wtedy jego mama – nauczycielka popchnęła go w aktorstwo, namówiła do rozpoczęcia studiów w Kalifornii i Chace został bardzo szybko dostrzeżony w biznesie dostając rolę w horrorze Pakt Milczenia.

Tylko rok dzielił go od wielkiej kariery. Przełom przyszedł wraz z wygranym castingiem na rolę rozpieszczonego bogacza Nata Archibalda w serialu ,,Plotkara”. Ten przystojny aktor jest wymieniany jako jeden z najprzystojniejszych kawalerów Ameryki!

Chace Crawford

Chace Crawford/ © Laurence Agron | Dreamstime.com

Niewinny look

Chace ma duże powodzenie u Kobiet, pikanterii dodaje fakt, że nie jest z żadną związany na stałe. Faktycznie, pokazywał się kilka razy w towarzystwie Leighton Meester, koleżanki z planu Plotkary, ale nic z tego nie wyszło.

Ten przystojny aktor ma 28 lat i 1.82 m wzrostu, jest wysoki, ma alabastrową cerę i mocno ciemne oprawy oczu. Jeśli dodać do tego niewinny look chłopaka z przedmieścia, 3 dniowy zarost, który często nosi i dobrze skrojone garnitury, które lubi nosić na co dzień, to mamy ideał!

przystojny aktor

Chace Crawford/ © Featureflash | Dreamstime.com

Z życia wzięte:

  • W liceum grał w stanowej drużynie golfowej
  • Jego siostra to Miss Misourii USA 2008
  • Był twarzą Coca Coli
  • Obwołany ,,Najgorętszym kawalerem 2009” przez magazyn People
  • Lubi muzykę rockową

Jak Ci się podoba ten przystojny aktor? Czy Chace Crawford zasługuje na miano jednej z najlepszych partii Ameryki? Umówiłabyś się z nim na randkę? Nudziarze trochę przypomina Iana Somerhaldera!