Utalentowany i bardzo przystojny aktor. Jego uroda to bardzo rzadkie połączenie ciemnej karnacji, z lazurowo niebieskimi oczami. Taka mieszanka to bardzo romantyczny pakiet. Ten seksowny mężczyzna powoli wspina się po drabinie kariery. Co ciekawe potrafi błysnąć nie tylko swoją urodą we włoskim stylu, ale również intelektem. Przedstawiamy Jamesa Carpinello, on jest HOT:

Nieznany polskiej publiczności, a szkoda, bo ten przystojny aktor jest gorący i ma talent! Już po nazwisku możemy skojarzyć, że James ma włoskie korzenie, stąd ta fantastyczna uroda. James Caprinello to bardzo męski typ urody, gdyby nie powiedzieć, że to uroda w stylu macho. Symetryczna twarz, lekko zaznaczone kości policzkowe, gęste łuki brwiowe i wydatne usta…Oprócz tego wzrok skupiają jasnoniebieskie oczy, które rzadko towarzyszą tak południowej urodzie. Ten facet jest zdecydowanie HOT. Mało tego, jest wysoki, ma 1.83. Kiedyś nosił długie włosy i malował paznokcie na czarno! Ale te czasy ma już dawno za sobą, nosi dość krótką fryzurkę, grzywkę zaczesuje do góry.

James lubi ubierać się dość ekstrawagancko. Można spotkać go w kapeluszach, obcisłych T-shirtach, ale również i w dresach. Na oficjalne gale zakłada muślinowe garnitury, lubi kolor srebrny! Ten seksowny facet zdecydowanie się wyróżnia pomiędzy klasycznymi, czarnymi frakami!

Ten przystojny aktor to aktor teatralny i musicalowy, szczególnie upodobał sobie występy na Broadway’u, chociaż ostatnio dał poznać się publiczności ekranowej, zagrał w serialu rolę agenta FBI pod przykrywką mafiozy w serialu The Mob Doctor. Mamy nadzieję, że na wielką rolę jeszcze przyjdzie czas!

No i co myślicie? Facet przystojny, czy troszkę przesadzony?