Ma albańskie korzenie, czarujące spojrzenie i seksowny uśmiech. Wychowywał się w słonecznej Kalifornii, ma tysiące fanek i nie ma się co dziwić, to jeden z najprzystojniejszych aktorów chodzących po naszej planecie! Kto to taki?

Lubisz filmy akcji? Może Szybcy i Wściekli? Oto główny bohater całego zamieszania, czyli Paul Walker, który przyciąga wzrok. Dlaczego jest taki magnetyzujący? Ten przystojny aktor jest po pierwsze wysoki, ma 1.88 m. wzrostu, słynie ze swoich lazurowo-niebieskich oczu, wiele koleżanek z planu dałoby sobie rękę uciąć, że Paul nosi soczewki, ale ten jasny błękit to jego naturalny kolor oczu! Paul ma również bardzo męskie rysy twarzy i dobrze zaznaczone kości policzkowe, nie wspominając już o dołeczkach, które pokazują się, gdy to ciacho się uśmiecha! Paul kończy w tym roku 40 lat, a wygląda lepiej niż nie jeden 30 latek w Hollywood!

Magazyn People ogłosił go jednym z najgorętszych aktorów na Ziemi!

Po kim taka uroda? Zdecydowanie po mamie, która była profesjonalną modelką i chodziła po wielu wybiegach mody! W rodzinie szanowano również sport dziadkowie byli bokserami i stąd Paul wyniósł zamiłowanie i do świata artystycznego i do zdrowego trybu życia! Z ciekawostek wiemy, że ten przystojny aktor nie lubi oglądać siebie na szklanym ekranie, kocha podróżować, wystąpił nawet w serii Discovery!, ma bzika na punkcie szybkich samochodów, interesuje się biologią, ma labradora Zero i konia Cowboya!

Niebieskie oczy to jego znak rozpoznawczy

Paul ma również ciągotki do surfingu, gdy wraca do swojego domku letniskowego w Santa Barbara często widywany jest rano właśnie podczas surfowania. Paul sam przyznaje, że zawód aktora to spełnienie jego marzeń, ale jedyna rola, o której naprawdę marzył – rola Anakina Skywalkera w Gwiezdnych Wojnach przeszła mu koło nosa, gdy reżyserzy stwierdzili, że jest za młody! Z innych ciekawostek, Paul chciał się zaciągnąć do Armii Amerykańskiej,zafascynowany historią swojego dziadka – bohatera Pearl Harbour, ale wtedy rolę w filmie Za Szybcy, Za Wściekli i zrezygnował z wojskowej kariery!

Paul Walker jest teraz w fantastycznej formie

Ciekawe jesteśmy kolejnych ról Paula Walkera, to zdecydowanie jeden z naszych faworytów do tytuły najprzystojniejszy aktor na Ziemi!