To egzotyczne połączenie peruwiańskiego koloru skóry ze szkockim akcentem podoba się wielu kobietom. Seksowny, opalony, romantyczny, dusza towarzystwa, przystojny facet! Przedstawiamy jednego z najgorętszych aktorów szkockich po 30 roku życia, porównywany do talentu Dustina Hoffmana: Henry Cusick, grający słynną postać Desmonda Hume’a w kultowym filmie Lost! Fajny?

To prawdziwy, seksowny facet, lub mocny zarost i dłuższe włosy. Henry ma bardzo ładny, słoneczny kolor skóry, jakby był muśnięty słońcem, to z racji jego rodzinnych stron – Peru, skąd pochodzi jego mama. Henry może się podobać lub nie. Jeśli lubisz gładkich chłopaków w stylu Orlando Bloom’a, to niestety Henry nie jest w Twoim typie. Ma mocny, ciemny zarost, lubi zapuszczać brodę i nosić włosy do ramion, które zaczesuje do tyłu. To wysoki facet, ma 1.83 m. , jak dla Nas jest bardzo męski! Kolor oczu: brązowe. Ten przystojny facet ma bardzo pociągający styl mówienia, posługuje się akcentem szkockim, umie świetnie udawać wymowę amerykańską. Co ciekawe – Henry mówi też płynnie w seksownym języku hiszpańskim!

Oglądałaś Lost? Jeśli tak, pamiętasz pewnego żołnierza imieniem Desmond Hume? To własnie Henry! Za kreację tej postaci posypało się wiele prestiżowych nagród! I wymowa jakiej używał w serialu Zagubieni jest jego naturalną! Henry gościnnie grywał w wielu produkcjach np. Scandal, czy Mentalista. Ale jego prawdziwą miłością jest teatr. Grywał na największych deskach teatralnych takich jak The Royal Shakespeare Company, czy Royal National Theatre! Był już Hamletem, Królem Ryszardem, Otellem, czy nawet Makbetem….

Henry jest duszą towarzystwa! Nie odziedziczył po tacie, Szkocie, braku wylewności. Lubi dobrą zabawę i sporty ekstremalne. Przyznaje, że czuje się bardziej związany z Peru, a język Hiszpański jest częścią jego życia. Ciekawe, czy kiedyś dostanie szanse zaprezentować swoje umiejętności na ekranie?

To świetny aktor i bardzo zmysłowy facet. Lubisz taki typ mężczyzny? Czy uważasz, że Henry Cusick to przystojny aktor?