Oto Yoann Guorcuff, piłkarz Reprezentacji Francji, okrzyknięty drugim Zidanem, ale chyba nie dlatego interesuje Nas Kobiety! Dostałyśmy wiele pozytywnych komentarzy na Jego temat, a więc przybliżmy kim On jest? Czy faktycznie jest taki seksowny i czy ma dziewczynę?Ta twarz wprost elektryzuje, Francuski go kochają, za skromność, poczucie humoru i śliczną buźkę? Widzisz Go pierwszy raz? To przypatrz się dobrze, bo ten przystojny piłkarz od kilku sezonów uchodzi za najprzystojniejszy okaz na naszej planecie, jeśli dodać do tego genialną grę na boisku to mamy ideał! Czy, aby na pewno? Jaki jest ten seksowny facet i co przyciąga w nim Kobiety?

Jeśli mity o greckich bogach mają ziarenko prawdy, to Yoann Gourcuff pewnie byłby Adonisem, bo tak jak Adonis ma nieskazitelną urodę,  jest wysoki i wysportowany. My, Polki lubimy taką lekko południową urodę. Ten przystojny piłkarz ma ciemne oprawy oczu, proporcjonalną twarz i świetną fryzurę. Z powodzeniem można o nim powiedzieć baby face, bo w jego twarzy jest coś niewinnego i młodzieńczego. Ten kto miał okazję widzieć Yoanna z bliska, mówi, że ten przystojny piłkarz ma bardzo długie rzęsy, śliczny uśmiech i na dodatek jest skromnym chłopakiem! W tym roku Yoann kończy swoje 27 urodziny i może się pochwalić niezwykłymi osiągnięciami! Oprócz tego, że gra w najlepszych klubach piłkarskich świata i Reprezentacji Francji, to chodził również po wybiegach modowych. Podobno Domy Mody nadal chętnie widziałyby to ciacho na wybiegu, ale Yoann przyznaje, że zdecydowanie woli piłkę nożną.

Joann pochodzi z rodziny sportowej, mama to była koszykarka, tata piłkarz, jego brat osiąga sukcesy w pływaniu i kolarstwie. Samemu Yoannowi wróżono karierę na miarę…Andre Aggasiegi! Tak, tak! Yoann przez całe dzieciństwo i okres młodzieńczy grał w tenisa i mówiono, że jest niesamowicie utalentowany!

Znajomi Yoanna przyznają, że ma duże powodzenie u kobiet. Jego perypetie miłosne śledzi cała Francja, był związany z modelką Karine Ferri. Podobno para rozstała się niedawno i Yoann znów jest singlem. Mimi łagodnego usposobienia w 2006 roku Yoann wdał się w bójkę przed jedną z dyskotek i musiał zapłacić sporą grzywnę. Od tamtego czasu – wyskoków brak:)