Kiedyś dobierałyśmy kolor rękawiczek, do szalika i czapki. Sklepy zresztą (p. Top Secret, H&M i wiele innych) proponowały nam gotowe zestawy. Czy dzisiaj też powinnyśmy dobierać rękawiczki na jesień odpowiednio pod kolor szalika, czapki i kurtki? A może coś się zmieniło w trendach…?

Moda na komplety minęła, nie trzeba już dobierać odpowiednich zestawów kolorystycznych. Warto natomiast zrobić rzecz przeciwną – zainwestować w dodatki kontrastujące z naszymi ubraniami tj. czerwień, fiolet, a nawet wzorzyste rękawiczki. HIT modowy w tym roku to czarne skórzane rękawiczki na jesień ze złotymi suwakami i ćwiekami. Przy czym czapka i szalik może zostać stonowany, albo odwrotnie, zainwestuj w jakąś wystrzałową czapkę, a szalik i rękawiczki wygrzeb z szafy,albo kup sobie intensywny kolor szalika, a rękawiczki i czapka niech będą mniej rzucające się w oczy. Gdzie kupić i w jakiej cenie fajne pary rękawiczek na jesień?

Rękawiczki Reserved dwukolorowe. 69, 99 zł

 Rękawiczki Reserved Żółte. 59, 99 zł

 Rękawiczki Troll bez palców/różowe 29, 99 zł

 Rękawiczki Troll fioletowe, długie 39, 99zł

Rękawiczki żółte bez palców Reporter 29 , 99 zł

Czerwone rękawiczki Top Secret 49, 99 zł

Rękawiczki panterka Top Secret 29, 99 zł

Rękawiczki River Island szaro-pomarańczowe ok. 95zł

Rękawiczki River Island czarne z suwakiem i ćwiekami ok. 150zł

Opisywane rękawiczki na jesień to tylko kropla w morzu tego, co możecie złapać w sieciówkach. Nie musicie poświęcać całego dnia na dobieranie do nich szalików, czy czapek – bo teraz jest dowolność w modzie jak pisała nudziara. Pamiętajcie dziewczyny, że nawet jeśli nie lubicie tej części garderoby, to powinnyście nosić rękawiczki na jesień, bo ciepło najbardziej ucieka właśnie przez ręce, stopi i głowę, więc rękawiczki, buty i ciepła czapa to podstawa, aby się nie rozchorować na zbliżającą się, piękną zimę.

Zdaniem nudziary moda zmierza w bardzo dobrą stronę wolności. Nie zamyka nas już w twardych ramach: trzeba nosić to z tym, bo inaczej to kicz. Wręcz przeciwnie, teraz to jest modne co po prostu takim nam się wydaje, oczywiście w ramach rozsądku, ale jednak przyszedł świeży powiew i coś się w modzie zmienia. Mamy wrażenie, że to już nie wielcy projektanci modę kreują, ale to my – zwykłe dziewczyny, które kombinują, podglądają koleżanki, obserwują jak ubrane są kobiety za granicą i inspirują się tym. Nie stresujcie się więc dziewczyny jeśli powiedzą Wam, że nie znacie się na modzie – nie musicie, same możecie ją tworzyć!