Reklama Diora z Pattinsonem nareszcie jest! Ta premiera była długo oczekiwana! Robert Pattinson, znany z kultowego filmu ,,Zmierzch”, gdzie wcielił się w postać przystojnego wampira Edwarda Cullena podpisał lukratywny kontrakt z marką Diora i 1 września premierę miała najnowsza reklama z udziałem Pattinsona, skupiona wokół uczuć, ubrań i zapachów, plotki mówią, że Rob dostał, aż 12 milionów $. Krótka historia pary, casualowy dzień, miłość, emocje, a wszystko ubrane w zapachy i modne ubrania Diora:

Jak prezentuje się Robert Pattinson w reklamie Diora?

Nudzi@ra przyznaje, że reklama Diora z Pattinsonem odbiega od wizerunku do jakiego Robert już nas przyzwyczaił, zresztą często w wywiadach podkreśla, że chce zerwać z Edwardem ze Zmierzchu, nie chciałby być zaszufladkowanym, więc i w reklamie Diora to zupełnie inny facet. Niektórzy nazywają go Jamesem Deanem tej epoki kina, czy faktycznie tak jest? Z jednej strony dorobek filmowy już Pattinson ma większy (Dean zdążył nakręcić trzy kultowe filmy zanim zginął w tragicznym wypadku). Ale czy talentem i urodą Pattinson przypomina gwiazdora dawnych lat? Na pewno styl ubierania i fryzura kojarzą się z tamtym bożyszczem Kobiet, jednak reszta jest dyskusyjna…Marlon Brando wypowiadał się nieraz w wywiadach wspominając Deana, że miał ,,to coś” co sprawiało, że każdy chciał na niego patrzeć, magnetyzował, przyciągał samym spojrzeniem. Czy tak samo jest z Pattinsonem?

reklama Diora z Pattinsonem

© Carrienelson1 | Dreamstime.com

Ale jednego Robertowi odmówić nie można – upór i chęć pokazania się z innej strony. Może dlatego zgodził się reklamować markę Diora? Chciał tym samym zerwać ostatecznie z wizerunkiem ugłaskanego Edwarda Cullena? Reklama Diora z Robertem Pattinsonem już zrobiła swoje, Panowie zdecydowanie chętniej będą sięgać po perfumy, a ich Kobiety prawdopodobnie jeszcze chętniej!

 Robert w reklamie jest faktycznie bardziej w stylu Jamesa Deana niż filmowego Edwarda, zalotny, męski, pewny siebie, wyprostowany, z szelmowskim uśmiechem, bije od niego męskość i profesjonalizm. Może faktycznie Pattinson jeszcze zaskoczy swoje fanki, jak również Panie, które wcześniej nie widziały w Robercie ,,nic specjalnego”?

Oto klatki z reklamy Diora, które nie weszły do oficjalnej reklamy:

Jak Tobie podoba się reklama Diora z Pattinsonem? Skusisz się na perfumy Diora dla mężczyzn?