Szukasz dobrego podkładu w przystępnej cenie? Revlon ColorStay to może być idealny wybór dla Ciebie. Podkład zyskuje bardzo dobre recenzje zarówno w Internecie jak i w naszej, małej sondzie, którą przeprowadziłyśmy e jednej z drogerii.

Podkład charakteryzuje się dużą gamą kolorów, z fajną konsystencją, do każdego rodzaju skóry. Ten podkład to nie tylko HIT CENOWY, ale też bardzo dobra jakość. Jakie są zalety tego podkładu?

1. Podkład jest trwały, utrzymuje się praktycznie cały dzień, nadaje się na wieczór, gdyż mocno trzyma.

2. Do cer:  suchej, mieszanej i tłustej

3. Beztłuszczowy

4. W palecie jest wiele kolorów

Podkład dobrze sprawdza się również na cerach ze skłonnością do trądziku i podobnych problemów, ładnie markuje niedoskonałości i nie robi przy tym efektu maski mimo, że jest dość ciężkim kosmetykiem.

Zapach tego podkładu jest neutralny tj. nie zniewala, ale nie jest też nieprzyjemny, niektóre dziewczyny twierdzą, że czuć lekko alkoholową nutę.

Podkład ładnie wygładza cerę, wiele dziewczyn pisze na forach, że przestało używać pudru do niego (my jesteśmy nadal zwolenniczkami pudru transparentnego). Co ciekawe, podkład nie ciemnieje na twarzy.

To na plusy dla tego podkładu, ale, żeby być fair (bo tutaj NIE reklamujemy żadnych rzeczy) musimy również uwzględnić minusy, które pojawiają się w opiniach kobiet, oto one (podsumowane opnie Kobiet z serwisu wizaz.pl):

1. Brak dozownika/aplikatora. Faktycznie fluid jest odkręcany po prostu (buteleczka szklana). Trzeba pamiętać, aby dobrze go dokręcić, bo może się rozlać (szczególnie w torebce!). Aplikować ten podkład możesz palcami lub  za pomocą gąbki, łatwiej się rozprowadza.

2. Niektóre z kobiet pisały, iż ich twarze po kilku godzinach od aplikacji ColorStay są dość ciężkie i świecą. To chyba kwestia rodzaju twarzy, u nas podkład sprawdza się doskonale (a przecież nakładamy jeszcze na to puder)

3. Cena – cóż to sprawa również indywidualna, dla jednych może się wydać drogi, a dla innych odwrotnie. Podkład Revlon ColorStay kupisz za ok. 70zł w Drogerii stacjonarnej. Ale UWAGA! Revlon często robi różne promocje i jednaj z nas udało się go kupić za 39,90zł!

I jeszcze jedna porada jeśli decydujecie się na kupno tego podkładu:

Podkład ma tendencję do gęstnienia w miarę czasu, jednym będzie to odpowiadało (szczególnie tym z terą mieszaną), dla innych może to być mały problem. I tak uważamy, że podkład jest warty swojej ceny, dla nas to jeden z najlepszych kosmetyków do makijażu na rynku.