Stało się! I my mamy piłkarza, na którego miło się patrzy, ale i podziwia jego styl gry. Robert Lewandowski to polskie ciacho, na co dzień gra w Niemczech, a w Naszej Narodowej Reprezentacji jest niekwestionowaną gwiazdą! W odróżnieniu od wielu polskich piłkarzy Robert Lewandowski dba o rzeźbę swojego ciała, co możemy zauważyć gdy Jego koszulka lekko się unosi podczas gry…

Uroda:

Robert to wysoki i bardzo przystojny brunet. Ma bardzo regularne rysy twarzy, orzechowe oczy, niskie czoło i dość wąskie usta. Posiada również lekko przyciemnianą karnację, co daje niezły efekt na boisku. Dodatkowym atutem Roberta Lewandowskiego jest seksowna sylwetka, szczupła z nieźle wyrzeźbionym brzuszkiem. Krótko przystrzyżone, ciemne włosy i oprawy oczu powodują, że wiele kobiet mięknie na samo spojrzenie Roberta. A jednak Polska ma się czym pochwalić!

Rodzina:

Robert jest piłkarzem, a to kolejny atut. I to nie byle jakim, ale napastnikiem Borussi Dortmund, a o jego głowę biją się obecnie największe światowe kluby. Sam Robert pochodzi z rodziny sportowej, tata też był piłkarzem, a mama siatkarką, po śmierci taty mama objęła funkcję hali sportowej w podwarszawskim Lesznie, stąd w życiu Roberta wszystko kręciło się wokół sportu.

Charakter:

Trzeba przyznać, że Robert Lewandowski należy do grona najprzystojniejszych Polaków, ale i tych bardzo skromnych. Robert jest dość nieśmiały, mówi płynnie po angielsku i niemiecku, dodatkowo jest to człowiek bardzo rodzinny, często wypowiada się ciepło o swojej Mamie i o tym, że sam chciałby kiedyś założyć rodzinę. Jest sympatyczny i nie ma problemu z udzielaniem wywiadów. Mówiąc kolokwialnie: nie gwiazdorzy, co często zdarza się dużo słabszym, polskim reprezentantom!

Robert Lewandowskie (pseudonim Lewy) jest naszym zdecydowanym faworytem do tytułu najseksowniejszego faceta w naszych skromnych rankingach.