Zbliżają się wakacje, w głowie szumi wino i egzotyczna muzyka. Jak tu nie zwariować? Coraz popularniejsza staje się seksturystyka. Gdzie pojechać, żeby przeżyć wakacyjny romans z obcokrajowcem? Jest się czego wstydzić? Co to znaczy habibi?


Większość portali stawia krzyżyk na zjawisku jakim jest seksturystyka. Dlaczego? Jakież to niemoralne i nie przystoi Kobiecie! Zapytajmy mężczyzn, czy im przystoi wyjeżdżać za granicę i podrywać inne Kobiety? Jeśli jesteś wolą, niezależną Dziewczyną, nie masz faceta, ale masz za to ochotę przeżyć przygodę swojego życia, to zabieraj koleżanki i jedź na wakacje z bonusem!

Ostracyzm społeczny

Jeśli planujesz wakacje i zakładasz, że może spotkać Cię romans z obcokrajowcem nie przyznawaj się nikomu w Polsce, będziesz narażona na społeczny ostracyzm, że nie wypada, że to niemoralne, jaką opinię robisz Polkom za granicą!? Nie przejmuj się tym! Jeśli w kraju nie możesz znaleźć odpowiedniego faceta to dlaczego by nie spróbować za granicą? Pamiętaj jednak, że na takie wakacje nie wybieraj się sama, weź zaufaną koleżanką lub siostrę – zawsze bezpieczniej i raźniej niż samej!

Habibi…

Najlepszymi destynacjami do poszukiwań wakacyjnych przygód są rejony Turcji, Tunezji i Egiptu, będziesz często słyszała zwrot HABIBI co oznacza kocham Cię, Panowie z tamtych regionów świata mają luźny stosunek do Kobiet, podobają im się szczególnie Panie z Europy Wschodniej, są bardzo wylewni, romantyczni, zasypują SMSami, czułymi słówkami. Jeśli chcesz, aby Twój wakacyjny romans z obcokrajowcem był niezapomniany musisz potraktować to jako ZABAWĘ, nie przyzwyczajaj się, nie zakochuj, bo wtedy źle się to dla Ciebie skończy. Pamiętaj, że Ci faceci są nastawieni tylko na ROMANS, a nie miłość!

Mam za niego płacić?

Taki romans z obcokrajowcem ma swoje wady i zalety, owszem będzie traktował Cię jak Księżniczkę, ale prawdopodobnie za drobnym wynagrodzeniem, doładowanie telefonu, może jakiś drink na Twój koszt. Znajdą się również mężczyźni, którym zależy tak samo jak Tobie na romansie, wtedy dodatkowe koszty z chęcią poniesie ON…

Wakacje w raju…

Wyciśnij ten czas jak cytrynę, baw się, śmiej, tańcz – w Polsce to nie do pomyślenia! Pamiętaj, że to tylko przygoda i NIE ANGAŻUJ SIĘ, a zostaniesz z fajnymi wspomnieniami. Ktoś kiedyś powiedział: Żyj tak, żeby miło było wspominać, ale wstyd opowiadać!:)