Zostajemy dzisiaj w tematyce makijażowej, mamy dla Was 5 HITÓW wśród różów do policzków. Zależy nam nie tylko na efekcie, ale też na cenie, bo kosmetyki są coraz droższe, a my wcale nie zarabiamy coraz lepiej…Warto kupić droższy produkt? Czy droższy zawsze oznacza lepszy?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba przepłacać za róż na policzki, którego ceny dochodzą nawet do 300zł! Jeśli chcesz zainwestować z tak drogi róż powinnaś szukać czegoś z marki Bobby Brown (cena różu to ok. 150zł) i Givenchy Prisme Again! Blush (ok. 180zł) . My jednak stawiamy na niższe ceny, ale równie dobrą wydajność.

GOSH Pink Pie/ GOSH Bronze Pie, róż do policzków mozaikowy w cenie 46,99zł. Na zdjęciu widzisz Pink Pie, znajdziesz również jego bliźniaka w odcieniu brązowym! Róż jest mocno napigmentowany i ma tysiące drobinek, długo się trzyma. Nadaje się na wieczór, lub dla odważniejszych na co dzień!

Misslyn, Bohemian Spirit, Wave Blusher, róż 36,99zł. Róż na policzki, który łączy w sobie trzy najmodniejsze kolory tej wiosny, pięknie pachnie kokosami i daje na policzkach poświatę! Ten róż na policzki warto mieć wiosną i latem!

Sephora, róż do policzków w sztyfcie za 55zł, idealny na lato, dla Kobiet o suchej i z tendencją do przesuszania skórze! Delikatny i wygodny w 8 kolorach, od pudrowego, aż po wściekły. Można nakładać go palcami, jest bardzo wydajny. Można używać również jako szminki:)

Bourjois Pastel Joues, czyli nieśmiertelny, dobry róż, ukochany przez Polki! Kupisz go za ok. 31zł. To róż w kamieniu, ma wiele odcieni, od pasteli po stonowane brązy. Dostępny w każdej drogerii, dobrze się trzyma, jest wart swojej ceny!

 Pupa Lumynis Baked All Over, róż prasowany, droższy od pozostałych (ok. 88zł), znalazł się w rankingu, bo same od lat go stosujemy! Pięknie lśni, cudowne kolory, to róż prasowany, masz tutaj i różowy i brązowy odcień, lśni niesamowicie na kościach policzkowych, nie jest ciężki, genialny!

A Ty? Jaki róż na policzki Ty polecasz?