Czego by Małgorzacie Rozenek nie zarzucić (szczególnie mowa o perfekcyjności) jej kariera i zmiana wizerunku może być porównywalna chyba tylko ze zmianą posłanki Anny Kalaty!

Sprzed lat

Niewieloma zdjęciami z przeszłości Małgorzata chciałaby się pochwalić…Nie wyglądała tak źle, ale na pewno inaczej niż teraz. Krótkie włosy (za uszy), bardzo delikatny makijaż i przeciętne ciuchy. Gdy była żoną Jacka Rozenka nie wyróżniała się, stała zawsze z boku i zajmowała się domem oraz dwoma synkami. Gust modowy też uległ diametralnej zmianie, wcześniej Rozenek była zwolenniczką butów klapek na obcasie oraz koszul z kołnierzem, nie pogardziła krótką sukienką, czy torebką w zupełnie niezrozumiałym kolorze. A teraz?

Rozenek

Małgorzata Rozenek/KAPiF

Metamorfoza step by step

Nudziarze coś wydaje się, że metamorfoza Małgorzaty Rozenek przebiegała etapami, bo jej zdjęcia, gdy zaczęła pozować z mężem różnią się od tych sprzed lat – w etapie przejściowym (jeszcze przed show Perfekcyjna Pani Domu) Gośka zapuściła włosy, zaczęła robić sobie paznokcie na kolor mleczny lub french manicure i co najważniejsze jej twarz schudła – nie widać ingerencji plastycznej, Małgorzata po prostu zrzuciła prawdopodobnie kilka zbędnych kilogramów!

w stylu Rozenek

Małgorzata Rozenek/KAPiF

Perfekcyjne szaleństwo

Gdy zaczęła prowadzić program na TVNie zyskała sobie grono zwolenników, ale również wielu wrogów. Zarzucano jej ,,perfekcyjność na pokaz”, przyłapywano z papierosem (bądź robiono w internecie fotomontaże), Rozenek znalazła się pod ciągłą obserwacją paparazzi oraz całej warszawskiej śmietanki celebrytów. Ale większych przyjaźni w tej branży nie nawiązała…

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek/KAPiF

Sukienki, cygaretki…

Obecnie Rozenek jest jedną z najlepiej ubranych celebrytek w Polsce. Kocha sukienki bombki lub długie, spektakularne kreacje w odważnych kolorach czerwieni, czerni ze złotem. Jeśli chodzi o krótsze stylizacje wybiera kolory pastelowe w tym pudrowy róż, mięta, błękit, morski oraz kremowy i cielisty, które dominują w jej ubraniach. W stylu Rozenek są również spodnie cygaretki i marynarki – najczęściej dobiera je w komplecie!

Nudziarze bardzo podoba się styl Małgorzaty Rozenek i wszystkim Kobietom przypomina, że czasem ,,warto cofnąć się dwa kroki wstecz, aby wziąć jeden duży naprzód!”. A więc nie bój się metamorfoz!