Małgorzata Rozenek, czyli polska Perfekcyjna Pani Domu udzieliła wywiadu-rzeki samej redaktor naczelnej Gali. Jaka jest Rozenek? I jakiej zabawki nigdy nie miała w swojej kolekcji? Czy faktycznie czegoś się obawia? W mediach funkcjonuje wizerunek poukładanej, zawsze perfekcyjnie ubranej i umalowanej kobiety, która ma wszystko zaplanowane na następne 50 lat? A jak jest naprawdę? Małgosia przyznaje, że czasem ma wrażenie, że w mediach funkcjonuje jej awatar!

 

Rozwód i co dalej?

Małgorzata Rozenek nie chce już opowiadać o tym co skłoniło ją i jej byłego męża, aktora Jacka Rozenka (w którego cieniu była od wielu lat) do rozwodu. Przyznała, że rozwód uważa za swoją wielką porażkę i żałuje, że się nie udało, ale takie jest życie i woli iść na przód niż nad tym rozmyślać. Gdy ciągnięta za język o szczegóły skwitowała, że naprawdę nie chce, aby cały wywiad był o rozwodzie!

Szkoła baletowa!

Małgorzata Rozenek przez 9 lat swojego życia uczęszczała do szkoły baletowej, przyznaje, to szkoła nauczyła ją rygoru i gruboskórności, szczególnie na negatywne komentarze i krytykę, którą usłyszała nie raz. To poniekąd doświadczenia ze szkoły baletowej pomogły jej na castingu na Perfekcyjną Panią Domu, bo producenci ,,próbowali” jej granic wytrzymałości psychicznej, zadawali trudne pytania, ale to była i tak pestka w porównaniu do tego co Rozenek przechodziła na lekcjach baletu!

3

Małgorzata Rozenek/Gala

Rodzice i brat

 Małgosia podkreśla na każdym kroku rolę rodziców w kształtowaniu charakteru jej i brata, który jest tancerzem, pracował jako solista w operze w Monte Carlo, a obecnie jest solistą i choreografem w operze we francuskim Lyonie! Rodzice byli surowi, konsekwentni, ale również stworzyli dom w którym było ,,pięknie, fajnie i pachnąco”. Perfekcyjna Pani przyznała, że pamięta wiele zabawek ze swojego dzieciństwa np. wózek dla lalek, z którym paradowała na mrozie, albo żywego kanarka, który spadł na barki rodziców. Nigdy natomiast nie miała lalki Barbie! W dzieciństwie znosiła bezdomne zwierzęta do domu, w pewnym momencie mieli aż cztery koty i siedem psów!

Małgorzata Rozenek/Gala

Tadzio i Staś

Małgosia jest mamą dwójki chłopców, gdyby nie udział w programie prawdopodobnie nadal wstawałaby rano, odprowadzała dzieci do przedszkola i szkoły, chodziła na bazarek, robiła zakupy, gotowała i szła na plac zabaw – takie było jej życie przed karierą w TVN. Co ciekawe, Rozenek przyznała, że uważa iż ,,kobieta, jeśli nie musi, to nie powinna pracować, szczególnie kiedy ma dzieci. No chyba, że chce”.

2

Małgorzata Rozenek/Gala

Media?

Nie traci czasu na przejmowanie się tym, co piszą o niej kolorowe gazety, zdaje sobie sprawę z ceny jaką musiała zapłacić za spektakulary sukces. Jako doktor prawa wie, że ,,wszystko co powiesz, może być wykorzystane przeciwko Tobie”.

Oglądasz jej SHOW? Co o niej myślisz?

Cały wywiad: w Gali nr 20 z 23 września