Miss Polonia Paulina Krupińska nie daje za wygraną i pojawia się na większości warszawskich eventów, tak, żeby wszystkie flesze były skierowane w jej stronę i udaje jej się doskonale zyskać zainteresowanie fotoreporterów, bo stylizacje w jakich się pojawia są naprawdę ciekawe!

Na ostatnim warszawskim wydarzeniu, jakim był wernisaż Valentino, Paulina Krupińska zaprezentowała się w sukience, której kolor będzie najmodniejszy w tym sezonie: różowa sukienka w kolorze fuksji to niekwestionowany HIT, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Ale modny kolor kiecki to nie jedyne jej zalety, liczy się również fason! Gdzie taką kupić i do czego nosić? Nudziara zaprasza na porady osobistego stylisty…

różowa sukienka

Paulina Krupińska/ fot. KAPiF

Landrynkowy róż będzie mega modny w tym sezonie, to kolor pasujący szczególnie brunetkom, blondynki muszą bardzo uważać, żeby nie przedobrzyć i żeby nie wyszło po prostu ,,bazarowo”, nieraz widzimy na zdjęciach, czy filmikach mocne blond włosy i różową kreację, które dają nieciekawy efekt. Sukienka Pauliny Krupińskiej.

Co zakładać do niej, gdy różowa sukienka już jest upolowana?

Liczy się przede wszystkim minimalizm, róż to wspaniały i radosny kolor, ale źle zestawiony daje tandetny wygląd, mało atrakcyjny, a więc przy wyborze odpowiednich dodatków kieruj się przede wszystkim minimalizmem i następującymi wskazówkami stylisty:

CZARNE SZPILKI – obowiązkowo mocno wycięte, z ostrymi noskami i przynajmniej 10 cm. W tym sezonie wraca moda na ostre, szpiczaste noski, a buty z zaokrąglonymi przodami muszą niestety zapaść w długi sen, bo pojawią się dopiero za kilka kolejnych sezonów

PASTELOWA KOPERTÓWKA – jeśli różowa sukienka już wisi na wieszaku, to nie może zabraknąć przy niej kopertówki, lub torebki na delikatnym złotym łańcuszku. Takie modele kupisz np. w Mohito, czy Top Secret.

modny makijaż

Paulina Krupińska/ KAPiF

MODNY MAKIJAŻ postaw na naturalność, ale podkreśl oczy jakimś wściekłym kolorem. Zewnętrzny kącik oka zdecydowanie przyciemnij, w tym sezonie modny makijaż to kolory kremu przyciemnione granatami i fioletami. Nudziara poleca paletki Sleeka, które są niedrogie, a dobre!