Używasz rozświetlacza? A może czas zacząć? Rozświetlacze należą do grupy kosmetyków, dzięki którym będziesz wyglądała świeżo i naprawdę atrakcyjnie. Dobrze zaaplikowane nie potrzebują już nawet obecności różu! Gdzie aplikować rozświetlacz, czym to nakładać?

Nudziara zaprasza na filmik makijażowy oraz na przegląd ulubionych rozświetlaczy godnych polecenia. Gdzie je kupować i ile one kosztują. Oto co może Cię zainteresować:

Rozświetlacz The Balm, Mary-Lou Manizer – jeśli chciałabyś aby Twoje policzki pięknie błyszczały przez cały dzień, a błysk wpadał w odcień złota to powinnaś zdecydować się na rozświetlacz z The Balm. Ten rozświetlacz możesz traktować również jako cień i nabłyszczacz. Kosmetyk ma bardzo dobre opinie w internecie. Wystarczy nałożenie jednej warstwy, abyś uzyskała typowo hollywoodzki glow! Pasuje do każdego typu urody, ma w sobie właśnie ,,to coś”. Ten rozświetlacz jest bardzo wydajny i z powodzeniem możesz stosować go na co dzień i na wielkie wyjścia!

PUPA Baked All Over  róż prasowany, czyli dwa w jednym! Kosmetyk daje efekt delikatnego nabłyszczenia dzięki perłowej warstwie drobinek, ładnie błyszczy na policzkach i utrzymuje się cały dzień. Ten rozświetlacz z różem w jednym będzie pasował szczególnie dziewczynom o jasnych karnacjach i ciemnych, bo znajdziesz tutaj zarówno kolory różowe jak i brązowo-czekoladowe! Za ten kosmetyk zapłacisz ok. 70zł

rozświetlacz

NOUBA Magic Powder Iluminatore Visio– ten dobry rozświetlacz to puder sypki z milionami bardzo błyszczących drobinek, znana na świecie firma Nouba zadbała, aby kosmetyk przyciągał wzrok. Ten kosmetyk spisze się nie tylko jako rozświetlacz, ale również jako nabłyszczacz. Można nim nabłyszczać całe ciało! ok. 120zł

Czym nakładać rozświetlacz?

Nabłyszczacza raczej nie nakładaj palcami. Jeśli chcesz, aby Twój nabłyszczacz bardzo ładnie i naturalnie świecił na twoich kościach policzkowych to aplikuj go na górnej stronie kości policzkowych, nakładaj go pędzelkiem np. do różu lub do nabłyszczacza po prostu. Nudziara poleca pędzelki marki Hakuro – są bardzo profesjonalne!

Próbowałaś już kiedyś tego kosmetyku? Co o nim myślisz?