Ryan Gosling to kolejna propozycja na najseksowniejszego faceta. Ryan zdecydowanie bardziej przypomina słowiański typ urody, jest uznawany na jednego z najlepszych aktorów młodego pokolenia, w sile wieku (32 lata), co ciekawe, Kanadyjczyk, podoba się wielu kobietom. Co takiego uwodzącego ma w sobie Ryan i dlaczego producenci telewizyjni biją się o niego?

Uroda Ryana jest nam Polkom nieco bliższa niż Antonio Banderasa na przykład, Ryan bowiem ma blond włosy (zaczesuje je do tyłu) i lazurowe, niebieskie oczy. Dodatkowo dość jasną karnację, oraz jasny zarost, który dodaje mu bardziej dojrzałego looku. Ryan ma pociągłą twarz, małe uszy i proporcjonalny do twarzy nos. Jest przeciwnikiem opercji plastycznych, twierdzi, że facet powinien starzeć się z godnością. Z roku na rok mamy wrażenie, że Ryan jest coraz przystojniejszy:)

People Magazine uplasował go w gronie 50 najprzystojniejszych kawalerów Hollywood. Mówi się, że oprócz urody i talentu, Ryan posiada zmysł do przyjmowania ról w filmach, które zapadają na długo w pamięć, stają się niejako kultowe.  Serdecznie polecamy filmy z Ryanem, a szczególnie:

1. Pamiętnik – piękna miłosna historia, adaptacja słynnej książki N. Spraksa, Ryan wciela się tutaj w postać głównego bohatera, rola przyniosła mu wiele fanek, został również doceniony przez krytyków na całym świecie

2. Fanatyk – wciela się tutaj w postać Neonazisty, okrutnego i nastawionego na jedną ideologię, okazuje się, że główny bohater przeżywa konflikt moralny, gdyż ma żydowskie korzenie.

 3. Śmiertelna wyliczanka – dla miłośniczek mocniejszego kina z Sandrą Bullock, gdzie Ryan razem ze szkolnym kolega planują morderstwo doskonałe.

 Z ciekawostek o Ryanie:

– Gra na gitarze i lubi muzykę jazzową

– W szkole podstawowej był ofiarą nękania, matka zabrała go ze szkoły i nauczała indywidualnie w domu

– Uczęszczał do Liceum w Kanadzie

– Mieszkał pod jednym dachem z Justinem Timberlakem

– Jest właścicielem włoskiej restauracji w Beverly Hills

– Na rozdanie Oskarów zaprosił mamę i siostrę, aby spełnić ich marzenie

– Mieszka w popularnej dzielnicy Los Angeles, Silver Lakes

– Jak przystało na Kanadyjczyka uwielbia Pancakes i syrop klonowy

– Do LA przeprowadził się w wieku 16 lat

– Ma 185 cm wzrosu