Wydawało się, że ta menadżerka gwiazd już zupełnie zniknie z telewizji. Ma dopiero 33 lata i dość spore doświadczenie w polskim showbiznesie. Udało jej się zasiadać w jury pierwszej edycji programu ,,X Factora”, niestety TVN nie przedłużył umowy z Mają, a ona sama stanęła na życiowym zakręcie! Nadal trzyma się showbiznesu? Jest teraz czyjąś menadżerką i w kim jest zakochana?

Koniec X-Factora…

W rozmowie z jedną z gazet Maja Sablewska stwierdziła, że ,,nie wie, czy Kuba Wojewódzki wbij jej nóż w plecy, ale na pewno spowodował, że nie mogła dalej brać udziału w tej przygodzie”. Menadżerka stanęła na zakręcie i gdy najbardziej potrzebowała pomocyzostała sama. Ale dzisiaj Maja Sablewska może tylko podziękować Kubie, bo pnie do przodu z prędkością światła, jest szczęśliwie zakochana w Wojtku Mazolewskim; muzyku jazzowym, dostała własny program w TVN Style ,,Sablewskiej sposób na modę” i napisała dwie książki ,,10 sposobów na modę” i ,,Sposoby na zdrowy styl życia”:

photo2

Maja Sablewska/Promocja książek 10 sposobów na modę i Sposoby na zdrowy styl życia/KAPiF

Jak to się zaczęło?

Maja Sablewska lgnęła do showbiznesu od samego początku, najpierw założyła fanklub Natalii Kukulskiej (gdy te nie były w Polsce bardzo popularne), a później pomagała piosenkarce w opiece nad synem! Dodę poznała w wytwórni płytowej, gdzie wtedy pracowała i tak dziewczyny się nie tylko zaprzyjaźniły, ale Doda zaproponowała jej pracę. Później było huczne rozstanie i oskarżenia, współpraca z Edytą Górniak i znów rozstanie…X-Factor miał przybliżyć Majkę publiczności i tak się stało, ale nagle znikła…

photo

Maja Sablewska/Pokaz Bohoboco/KAPiF

Sablewskiej sposób na modę…

Ale Maja Sablewska dawała o sobie znać na salonach dzięki niebanalnemu stylowi ubierania się, widać powiewy Amerykańskie, łączenie luźnego stylu z kratą, zamszem i skórą i mimo, że Joanna Horodyńska o ubraniu Sablewskiej na ramówce TVN stwierdziła, że ,,kolejny raz potwierdziła, że nie potrafi tego robić” to Maja się tym nie przejmuje i z przejęciem prowadzić program w TVN Style ,,Sablewskiej sposób na modę”. W programie zmienia nie tylko sposób ubierania kilku wybranych do programu Polek, ale również ich myślenie, poczucie kobiecości i godności. To fajny program. Czy Majka ma szansę zostać nową Trinny, czy Susan?