Czas na odważną decyzję, swój własny, kobiecy samochód! Ale jakie auto wybrać? Kierować się tylko wyglądem i tzw. bajerami? A może postawić na użyteczność? Jaki kolor najlepiej się sprawdzi? Wybieramy samochód dla kobiety!

Dylemat: jaki kobiecy samochód wybrać? Zebrałaś już trochę pieniędzy, resztę uzupełni kredyt i podjęłaś decyzję o zakupie fajnego, niedrogiego auta, które pomoże Ci lepiej zorganizować dzień. Na jakie auto się zdecydować. Zapytałyśmy eksperta jakie samochody najlepiej sprawdzą się dla Nas Kobiet.

Nie kieruj się reklamą! Więc czym?

Większość z Nas Babeczek lubi wszystko co ładne, świecące i dobrze zareklamowane. Ale przy wyborze samochodu nie kieruj się tylko dobrą reklamą! Większość reklamowanych samochodów posiada faktycznie ciekawe opcje jak np. mechanizm samoparkujący, ale niekoniecznie odpowiadają naszym potrzebom np. w sportowych, świetnie prezentujących się samochodach siedzi się bardzo nisko, a w tych z przyciemnionymi szybami masz lekko ograniczoną widoczność (szczególnie przy parkowaniu). Oto 4 cechy, które powinien posiadać samochód dla kobiety

1. MAŁO PALI – Nikt również nie wspomina ile palą reklamowane samochody, musisz to wziąć pod uwagę jeśli chcesz jeździć po zakorkowanym mieście, dobry samochód powinien palić ok. 6 litrów/100 km.

2. POJEMNY – Weź również pod uwagę pojemność bagażnika i ilość drzwi. Samochody 3 drzwiowe są mniej praktyczne (jeśli chcesz wrzucić wszystkie reklamówki z zakupami od razu na tyle siedzenie!).

3. UFF, JAK GORĄCO – Dobrze, żeby Twój mały samochodzik miał również klimatyzację (w upalne dni to zbawienie) oraz podgrzewaną kierownicę (na coraz cięższe, polskie zimy).

4. LANS NA SKÓRĘ – Podobają Ci się skórzane fotele? Nam też! Ale są mało praktyczne – w zimie skóra jest okrutnie zimna, w lecie klei się niemiłosiernie do ciała!

A teraz  samochód dla kobiety, który często pada łupem Polek:

Pegeuot 206

Toyota Yaris

Renault Clio

Nissan Mirca

Citroen C3

Audi A3

Suzuki Swift

Jaki kolor wybrać?

Polki kochają wyraźne kolory, w salonach samochodowych usłyszałyśmy, że Kobitki najczęściej wybierają pomarańczowy, czerwony i żółty, chociaż od dwóch lat nastała niekwestionowana moda na biel! A Ty? Który samochód dla kobiety byś wybrała?