Zastanawiałaś się kiedyś jak wygląda samochód Dody? Pamiętasz czasy, gdy Doda robiła prawo jazdy w jednym z programów telewizyjnych? Właśnie na jej profilu pojawił się wpis dotyczący zmiany samochodu. Jak Dorota mówi na swój samochód i do kogo zwróciła się o pomoc w poszukiwaniach?

Ostatnim samochodem Dody jest Audi Q7, w którym niejednokrotnie jest widywana na warszawskich ulicach. Doda właśnie oświadczyła, że czas na zmiany i ,,chce pożegnać swoje Audi Q7 i powitać nowy furex.” Na jaki furex zdecyduje się Doda? Kto jej pomoże w wyborze samochodu?

samochód Dody

Doda/KAPiF

Wszystkie ,,furexy” Dody

Doda lubi drogie i luksusowe samochody, odkąd zrobiła prawo jazdy w Ciechanowie (zdała za drugim razem) wśród samochodów, którymi jeździła znajdą się te , które są marzeniem niejednego faceta, ale i Kobitki. Jakimi samochodami Doda się woziła? W jej garażu stało już Porsche 911 Carrera S Cabrio, którgo koszt gazety szacowały na 300tyś złotych. Samochód był robiony na zamówienie, a Doda była z ,,furexa” podobno bardzo zadowolona. dodainstagram1

Wnętrze samochodu Dody/dodaqueen/Instagram

Później w garażu ,,Królowej” zagościło duże, terenowe Mitsubishi, które zdecydowanie wyróżniało się wśród innych stołecznych aut różowymi dodatkami! Miało różowe zagłówki, a nawet fotele i kierownicę…Po różu przyszedł czas na Audi Q7, którym Doda jeździ do dzisiaj. Te samochód Dody ma aż 6-cylindrowy silnik 3.0 TDI . Auto Dody pali średnio 9,8 litra oleju napędowego na 100 kilometrów. Wartość takiego samochodu to jakieś 150tyś!

Doda ma gest!

Niejednokrotnie Dorota podkreśla swoje przywiązanie do rodziców. Ta miłość objawia się nie tylko uczuciami, ale również prezentami i tak rodzice Dody dostali od niej srebrną Toyotę Avensis, która ma bardzo fajny design! Tylko pozazdrościć takich prezentów od dzieci!

Doda

Doda w drodze do Cannes/dodaqueen/Instagram

Kto pomoże Dodzie w wyborze auta?

,,Macie jakieś propozycje?co możecie mi polecić? coś dużego,wygodnego,szybkiego..” – napisała Doda na swoim profilu do swoich fanów! To właśnie im jako pierwszym pochwaliła się, że zmienia auto. Co doradzają fani? W szczególności markę Mercedes w kolorze białym, oczywiście zdarzają się też głosy dość uszczypliwe, niektórzy napisali, że dobrym środkiem transportu byłby ,,tramwaj”, czy ,,miotła”! W jakim samochodzie widzisz Dodę?