Czy facet może być jak wino? Im starszy tym lepszy? Niektóre Panie pewnie się z Nami nie zgodzą, ale bohater dzisiejszego kącika seksownych facetów potwierdza Naszą teorię. Casper Von Dien, bohater kina akcji to przystojny facet i utalentowany aktor. Miał zostać żołnierzem zawodowym, pewnie topiłby nie jedno serce kobiet w armii, ale los rzucił go do LA i szybko zyskało sławę…

Uroda:

Casper ma bardzo męski typ urody i śliczny uśmiech. W jego żyłach płynie norweska krew, ale zarówno dziadek, jak i ojciec byli już obywatelami USA. W oko od razu wpada lekko brązowy kolor skóry tego ciacha, mieszka w LA, lubi plaże i ocean, przyznaje, że często pływa tam nocami (tylko wyobraźcie sobie ten widok!). Casper ma dobrze zbudowane ciało, lubi sport, popychany przez ojca i dziadka, aby zostać zawodowym żołnierzem wyrzeźbił piękną sylwetkę, o którą dba do dziś. Ma 1,76m., niebieskie oczy, krótką fryzurę w kolorze ciemnego blondu, nie farbuje oznak pierwszych siwych włosów, co uważamy za bardzo seksowne! Ma dość uwydatnione usta, a oczy głęboko osadzone, te seksowny facet wygląda tajemniczo i bardzo męsko. Ten seksowny aktor w tym roku będzie obchodził swoje 45 urodziny! Dacie wiarę? Wygląda naturalnie i schludnie, a teoria, że jest jak wino zdecydowanie podparta jest dowodami, bo ten przystojny aktor to zdecydowane ciacho!

Kariera:

Ale Casper to nie tylko seksowny facet, ale też utalentowany aktor i poeta! Swoje utwory publikuje od 19 roku życia (to typ romantyka, ciekawe co w wieku 19 lat robią inni chłopcy?), zagrał w superprodukcjach takich jak Jeździec bez głowy i Żołnierze kosmosu. W tym roku wychodzi nowy serial amerykański, w którym Casper będzie grał jedną z głównych ról! Ma kilka przezwisk, najczęściej przyjaciele mówią do niego Tarzan (przez rolę w filmie), Robb, jak i Cap. Uchodzi za osobą bardzo towarzyską i dowcipną, jego wielkim marzeniem jest zagranie w filmie kostiumowym, ale scenarzyści bardziej widzą w nim właśnie żołnierza i typ macho. Cóż się dziwić, ten seksowny facet jest bardzo męski!

Ciekawostki:

1. Jego pra pra dziadkiem był Mark Twain (może stąd to zacięcie do pisania)

2. Potrafi grać na trąbce

3. W rolę Tarzana wcielił się jako 20 aktor na ziemi

4. Na planach filmowych miewa często wypadki (złamana ręka, wybity palec, czy ząb)

5. Jest uznawany przez magazyn People za jednego z najseksowniejszych aktorów na naszym Globie.