Ciężko oderwać wzrok od tego przystojniaka. Delikatna, anielska uroda miesza się z czymś diabelskim i szalenie seksownym. W jego żyłach płynie włoska i duńska krew. Miał zostać profesjonalnym tenisistą, ale wybrał karierę aktorską, która przyniosła mu sławę i wielbienie Kobiet. Oto Kanadyjczyk, Hayden Christensen, czyli, według magazynu People, jeden z 50 najprzystojniejszych mężczyzn na Ziemi:

Uroda:

Ten seksowny facet ma czarującą urodę, tak można to określić, bo samo jego spojrzenie sprawia, że robi się cieplej. Co fascynujące, to fakt, że z wiekiem jest coraz przystojniejszy, obecnie ma 32 lata. To ciemny blondyn, z zawadiacką fryzurą, lubi unosić lekko dłuższe włosy do góry, chociaż często wybiera nieład i wygląda wtedy jeszcze bardziej sexy! Ciekawostką jest, że jego niebieskie oczy często przybierają lekko szmaragdowy odcień, sam Hayden śmiał się, że żałuje,  że nie czerwony, bo dostałby pewnie rolę Edwarda Cullena od razu! Hayden Christensen ma anielską buźkę, alabastrową cerę, niewyeksponowane kości policzkowe i bardzo ładne, różane usta, dolna część jest bardziej wyeksponowana niż górna. Czy jest wysokim mężczyzną? Bardzo! Ma 1.87 m, także jest wysoki i szczupły z dobrze wyrzeźbionym ciałem. Ciężko oderwać wzrok od tego tego faceta, ma w sobie coś magnetycznego i mimo, że nie u wszystkich Pań wzbudza takie emocje, to większość przyzna, że ten seksowny facet ma to przysłowiowe coś.

Kariera:

Ten przystojny aktor gra już od 13 roku życia i jest piekielnie dobry w tym co robi, podobno jest profesjonalistą w każdym calu, koledzy z planów mówią, że to złoty dzieciak, zawsze przygotowany do roli, punktualny, potrafi docenić to co zesłał mu los. W USA zyskał wielką popularność rolą Anakina Skywalkera w filmie Gwiezdne wojny cz. II i III, wygrał z samym Leo DiCaprio! Nam bardzo podobał się w filmie Jumper i Przebudzenie (z Jessicą Albą). Czekamy, aż zagra w jakiejś komedii romantycznej jako facet przystojny i zadbany!

Ciekawostki:

1 Ten seksowny facet miał zostać profesjonalnym tenisistą, uczył się grać w rodzinnym Ontario

2 Jest fanem Manchaster United

3 Pomaga chorym dzieciom w szpitalach, odwiedza ja, czyta

4 Bierze udział w programach dla utalentowanej młodzieży