Gdybyś miała wybrać tylko pięciu seksownych facetów, którzy na ekranie rozpalają nasze zmysły, to na kogo byś się zdecydowała? Przez ostatni dekadę poznałyśmy wiele nowych twarzy showbiznesu i tych polskich i zagranicznych. Seksowni faceci, którzy często są również bardzo utalentowani. Oto 5 najseksowniejszych facetów według F&Ls, czyli piękne ciała, magiczne spojrzenia i…

Lubimy oglądać filmy z przystojnymi facetami, seksowni aktorzy powodują, że możemy sobie przez chwilkę pomarzyć, odlecieć, odpłynąć. W showbiznesie liczy się nie tylko talent, ale również uroda i nie ma się co oszukiwać, że producenci zwracaj na to szczególną uwagę, dzisiaj prezentujemy ranking 5 aktorów, którzy zasługuj na tytuł: najprzystojniejsi aktorzy Hollywood. Oto Złota Piątka seksownych mężczyzn i aktorów młodego pokolenia amerykańskiego kina

Jude Law brytyjski akcent i nieprzeciętna uroda. Ten seksowny facet, aż kipi seksem! Ma 1.82m i na pierwsze imię David. Jude to jego drugie imię. Lazurowe oczy, lekko falowane blond włosy, wysportowane ciało i głęboki, czysty głos czarują kobiety na całym świecie. Karierę zaczął bardzo wcześnie, ale sam przyznaje, że prawdziwa sława przyszła, gdy rozebrał się w filmie Utalentowany Pan Ripley. Na co dzień jest dość tajemniczy, kocha czytać książki, stroni od sławy.

Orlando Bloom kolejny seksowny aktor pochodzenia brytyjskiego, ma w sobie coś co przyciąga wzrok i chociaż nie jest ideałem kanonów urody jego spojrzenie, ładnie profilowana twarz i jasna karnacja podoba się Kobietom. Oralndo ma 36 lat i 1.79m wzrostu. Producenci lubi go obsadzać w rolach mężczyzn z bronią, był np. Królem Legolasem we Władcy Pierścieni. Ten seksowny facet jest HOT!

Ryan Gosling Polki maj podzielone zdanie co do typu urody Ryana. Jedne się nim zachwycają, twierdzą że to seksowny facet, inne, że ma zbyt pociągłą twarz. Co do jednego nie ma wątpliwości, Ryan jest słodkim facetem, jego blond włosy i zarost to takie bardzo męskie cechy, które Nas wabią. Ryan jest rodowitym Amerykaninem, jest bardzo dobrym aktorem, nominowany do mnóstwa nagród w tym roku. Zapamiętamy go z roli Noaha z filmu Pamiętnik. Ryan ma 1.85m. i w tym roku kończy 32 lata.

Jacke Gyllenhael – szwedzko-żydowskie korzenie, ale urodzony na terenie USA, 1.83m. wzrostu, w tym roku kończy 32 lata. Jacke podoba się Kobietom, bo ma ciemne bujne włosy, szmaragdowo-zielone oczy i dobrze zbudowane ciało. Dodatkowo jest świetnym i bardzo chwalonym w Hollywood aktorem. Podobno ma duszę romantyka i jest bardzo ułożonym facetem! To seksowny facet!

Hayden Christensen – my Kobiety lubimy taki typ urody, anielska buzia i szczupła sylwetka, do tego duże, niebieskie oczy i zaczesane do tyłu włosy. Hayden Christensen wie jak uwodzić kobiety! Ma 1.84m. wzorstu i będzie obchodził swoje 31 urodziny. Urodzony w Kanadzie szybko zrozumiał, że wielką sławę zrobi tylko w USA. Podziwiany za upór, to typ sportowca. Ten przystojny aktor jeszcze nieraz zaskoczy!