Seksowny facet, czy zbyt delikatny typ urody? Ten młody mężczyzna już od sześciu lat rozgrzewa przed telewizorami nasze koleżanki z USA! Miał zostać reżyserem filmowym, ale stał się konsultantem FBI w specjalnym oddziale do walki z przestępczością i co więcej, jest geniuszem! To wszystko to fikcja serialu Crimminal Minds, w którym gra. A jaki jest na prawdę ten przystojny aktor Matthew Gray Gubler? Co lubi i dlaczego wciąż nie ma kobiety?

Matthew Gray Gubler

Zdania na temat urody tego faceta są podzielone, mimo swoich 33 lat Matthew wygląda wciąż jak młody chłopiec, co jedne kręci, a inne zniechęca. Matt ma trochę południowy typ urody, lekko ciemniejsza (o jedne ton) karnacja, wysokie czoło, bujna fryzura i trzydniowy zarost. Mimo tych wszystkich zabiegów ten seksowny facet wciąż wygląda bardzo młodo! Matthew jest dość szczupły i wysoki, ma 1.85cm. Jego znakiem charakterystycznym są cienie pod oczami, które stały się tak rozpoznawalne, że scenarzyści specjalnie podkreślają tę cechę urody. Sam Matt często śmieje się, że im bardziej zmęczony, tym ma większe powodzenie u płci pięknej! Jeśli oglądałyście filmy z nim, wiecie pewnie, że ma jeszcze jeden atut: niesamowity głos z ciekawym akcentem prosto z Las Vegas, gdzie się urodził i wychował. Dodatkowym atutem jest łabędzia szyja i piękne dłonie (to część ciała, o którą Matthew podobno bardzo dba). Nam podobał się bardziej w dłuższych włosach, wyglądał wtedy jak gorący Hiszpan!

Ale ten przystojny facet to nie tylko ciało i ładna buzia. Ten chłopak jest bardzo utalentowany. Od kilku sezonów gra w bardzo popularnym serialu Crimminal Minds (Zabójcze umysły), kręci również własne filmy niezależne, ma ciekawą stronę internetową i łączą go szczególne więzi z fanami! Chodzi z nimi do knajp, odwiedza ich w święta, nikomu nie odmawia swojego czasu. To podejście spowodowało, że Amerykanki go pokochały! Oprócz tego znajduje jeszcze czas na modeling, to właśnie od niego wszystko się zaczęło! Pracował dla takich domów mody jak Marc Jacobs, Burberry, Tommy Hilfiger, Sisley, czy Louis Vuitton!

Matthew jest bardzo wesołym człowiekiem, na planie filmowych wszystkich kręci kamerą i robi im kawały, to dusza towarzystwa! Przyznaje, że nie ma czasu na dziewczynę i marzy o kimś normalnym, nie chciałby wiązać się z gwiazdą filmową! Oj, morzna się rozmarzyć…