Często Ci się coś śni? Podobno nasze sny uzależnione są od naszych emocji, tego co widzimy i szczególnie wpada nam do głowy. Scena z filmu, może jakaś sytuacja ze sklepu, czy słowa, które utkwią w pamięci do tego stopnia, że później się śnią?

Wierzysz, że to co się śni może przepowiadać co Ci się zdarzy w bliskiej przyszłości? Brytyjscy naukowcy opublikowali niedawno TOP 6 rzeczy, która najczęściej nam się śnią. Nudziara postanowiła opracować mały, kobiecy sennik, który może wskazać co znaczą Twoje sny…

Oto SENNIK według nudziary:

TEŚCIOWA – na 6 miejscy rankingu snów znalazła się matka Twojego męża, czy partnera. Co to znaczy jeśli śni się teściowa?

*Teściowa to problemy i kłótnie w rodzinie, albo wręcz przeciwnie – pojednanie z osobą, z którą jesteś w konflikcie

 PODRÓŻ – to 5 miejsce rankingu, zobaczmy co wróży podróżowanie we śnie:

*Podróż zwiastuje zmiany w życiu, często zachęca do podjęcia działania, kroków naprzód

 DZIECKOmiejsce 4, dziecko lub niemowlę to ścisła 10 wśród snów!

*Dziecko wróży rychłe wyjście z sytuacji w którą się wplątałaś. Często symbolizuje zmianę pozycji zawodowej (awans), albo po prostu ciążę

 WODA – na 3 miejscu jest woda w różnych postaciach: z kranu, deszczówka, jezioro, ocean. Co to znaczy, gdy śni się woda?

*Stan wody pokazuje jak czuje się Twoja psychika, więc jeśli często śni Ci się brudna, zmącona woda to znaczy, że kiepsko czuje się psychicznie i jesteś prawdopodobnie wszystkim zmęczona lub masz dość. Najczęściej woda oznacza niebezpieczeństwo!

 KOT – miejsce 2 i oto zwierzę. Koty śnią się bardzo często, ale co to oznacza?

*Kot najczęściej zwiastuje intrygę, potrzeby erotyczne lub fałszywość i podstęp, który ktoś knuje przeciwko Tobie. Śniący się kot ma Cię jakoś przestrzec, że w Twoim towarzystwie nie wszyscy są szczerzy.

 ZMARŁY – SZOK! Wśród wielu przepytywanych osób najczęściej ludziom śni się właśnie osoba zmarła, albo śmierć. Co ciekawe, zmarły nie musi oznaczać czegoś negatywnego!

*Zmarły najczęściej oznacza uwolnienie się od zmartwienia lub trapiącej sprawy, masz problemy np. finansowe? Jeśli śni Ci się osoba zmarła prawdopodobnie pozbędziesz się tych utrapień! Sen o zmarły może wróżyć również niespodziewane wesele, albo ciążę!

My Kobiety lubimy spoglądać w sennik! A co Tobie śniło się ostatnio?