Joanna Krupa wzbudza wielkie zainteresowanie w polskiej TV! Modelka, która na stałe mieszka w USA podbiła serca Polaków łamaną angielszczyzną, ,,normalnym” podejście do modelek i poczuciem humoru, w Top Model nie wywyższała się, często stawała w obronie uczestniczek, dała się poznać jako fajna babka.

Ale Joanna to nie jedyna z rodu Krupa! Oprócz Dżoany jest jeszcze Marta Krupa, siostra prowadzącej Top Model, która w USA również radzi sobie całkiem nieźle i mimo, że jej polski jest jeszcze uboższy niż Asi (obie Panie wystąpiły u Wojewódzkiego) to siostra Krupy jest na językach, ostatnio gazety amerykańskie rozpisują się o jej związku ze znanym kierowcą rajdowym z Ameryki Marco Andrettim!

siostra Krupy

Marta Krupa/KAPiF

Siostra sławnej Dżoany

Marta żyje trochę w cieniu Joanny, mimo, że również pracuje jako modelka (ma za sobą sesję zdjęciową dla CKMu), pozuje również do gazet dla Panów i modowych w USA. W Polsce jej siostra zrobiła dużo większą karierę, mimo, że Marta również Tańczyła z Gwiazdami w TVNie (odpadła na samym początku). Ale siostry mocno się wspierają i Asia ewidentnie chce pomóc Marcie!

12

Marta Krupa/Instagram

15

Marta Krupa/Instagram

Nie lubi szwagra?

W Reality Show ‚ The real Houswives of Miami” gdzie Joanna jest jedną z głównych bohaterek Marta również pojawia się epizodycznie. Na kilka dni przed ślubem Dżoanna powiedziała w programie, że ,,Marta nie cieszy się, że Aśka bierze ślub z Romainem, ale muszą się jakoś dogadać i jej to nie obchodzi”. Dżoana mieszka w wielkim domu z Romainem Zago (właścicielem sławnego klubu Mynth), a Marta bywa tam często i podobno od czasu kiedy zobaczyła szwagra nago jej sympatia do niego zmalała!

chłopak Krupy

Marta Krupa/Instagram

Związek z rajdowcem!

Siostra Krupy spotyka się z Marco Andrettim – sławnym kierowcą rajdowym, który jest również testerem w Formule1. Marta regularnie publikuje na portalach społecznościowych wypady z Marco Andrettim, para zna się z inną kontrowersyjną parą Coco i Ice-T! Ile to przetrwa? Ciekawe, czy Joanna polubiła już przyszłego szwagra?

Marta Krupa

Marta Krupa/Instagram